Sprzedaż
331947
ul. Wojskowa
Poznań Grunwald
(gm. Poznań-Grunwald)
990 000 zł

!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !!

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania,w doskonałej lokalizacji, pełnego nowinek technologicznych, udogodnień oraz oryginalnych rozwiązań, co sprawia, że mieszkanie będzie Twoją oazą w wielkomiejskim zgiełku.
Znajdziesz je na ul. Wojskowej w bezpośrednim sąsiedztwie City Parku- kultowego miejsca na mapie Poznania, w którym możesz spędzić miło czas odwiedzając restauracje, bary, sklepy, czy SPA.

Nieruchomość ma powierzchnię 71,04 m2, na którą składają się:
– salon z aneksem kuchennym – 28,5m2,
– sypialnia – 15,4m2,
– pokój – 11,3m2,
– łazienka – 6,4m2
– korytarz – 8m2,
– schowek/pralnia 1,44m2.
Z salonu oraz mniejszego pokoju jest wyjście na balkon/loggię.

Do lokalu przynależą i są w cenie mieszkania 2 miejsca w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

W pobliżu pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy oraz Park Kasprowicza (400 m) z halą widowiskowo-sportową Arena.

Komunikacja:
– przystanek tramwajowy – 170m (tramwaje 6,13,15)

Opłaty:
– czynsz za całość, łącznie z opłatami za miejsca w hali garażowej i komórkę lokatorską oraz zaliczkami na wodę i ogrzewanie – ok 700zł./msc.

Mieszkanie w pełni wyposażone w bardzo wysokim standardzie, realizowane na podstawie projektu poważanego biura architektonicznego.
Oświetlenie liniowe zastosowane w mieszkaniu zostało adaptowane w standardzie Dali, co pozwoliło na jego spięcie w inteligentne zarządzanie oraz ściemnianie w zakresie 0-100%.

Ogrzewanie we wszystkich pomieszczeniach połączone zostało w jednostkę centralną. Daje to możliwość konfigurowania temperatury w poszczególnych pomieszczenia z uwzględnieniem trybu pracy np: dzień, noc.
W wyniku działania systemu optymalizowane zostają rachunki za ogrzewanie.
Całość obsługuje Gira Home Serwer wraz z wizualizacją na aplikacji smartfona.
W czasie letnich upałów wydajna jednostka klimatyzacyjna FUJI dba o odpowiedni poziom temperatury.

Część salonowa oraz kuchenna wyposażona jest w sterowanie bezprzewodowe roletami zewnętrznymi chroniącymi przed wiatrem lub słońcem.

Dla osób ceniących sobie wysoko jakościowy dźwięk dodatkową uciechą będzie system nagłośnienia Denon podzielony na trzy strefy dźwiękowe. Całość w prosty sposób zarządzana jest za pośrednictwem aplikacji Denon „Heos”. W salonie zestaw 5-cio kanałowego kina domowego z głośnikami KEF. Amplituner Denon AVR obsługuje dźwięk z TV oraz innych połączonych źródeł.
Kuchnia, łazienka oraz sypialnia to pozostałe strefy z głośnikami sufitowymi.

Całe wyposażenie ruchome oraz stałe części wyposażenia zostały zakupione, wykonane oraz wkomponowane wg wskazań projektowych z najwyższej jakości materiałów. Dla zainteresowanych możliwość wglądu w szczegółową specyfikację.

Budynek jest „zamknięty”, w pełni monitorowany, z 24 godzinną ochroną.

Zapraszam serdecznie na prezentację!

*Informacja dla Biur Nieruchomości – współpracuję przy każdej ofercie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre