Sprzedaż
331866
ul. Piotra Stachiewicza
Kraków Prądnik Biały
(gm. Kraków-Krowodrza)
325 000 zł

OPIS:
Mieszkanie przy ul. Stachiewicza 15 ma 37,2 m 2. Mieści się na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku. W budynku nie ma windy, ale dostępna jest wózkownia i rowerownia. Do mieszkania przynależy też piwnica. Ogrzewanie miejskie gwarantuje niewielkie koszty utrzymania. Miejsce postojowe jest ogólnodostępne przed blokiem.

UKŁAD:
Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, ślepej kuchni, przedpokoju i łazienki. Niewielka kuchnia umieszczona tuż przy pokoju może łatwo zostać przekształcona w aneks kuchenny (wystarczy wyburzyć jedną ściankę działową), aby wnętrze zyskało więcej przestrzeni. Mieszkanie ma funkcjonalny układ. Jeszcze w ubiegłym roku było wynajmowane więc po remoncie może także się sprawdzić jako lokal inwestycyjny.

OKOLICA:
Znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu parku i terenów rekreacyjnych. W sąsiedztwie przystanku autobusowego oraz stacji kolejowej Łobzów, z której do Dworca Głównego jedzie się tylko 5 minut. Tuż obok bloku jest przedszkole, plac zabaw i sklepy spożywcze. W pobliżu jest również szkoła, żłobek oraz siłownia na świeżym powietrzu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre