Sprzedaż
331859
ul. Urzędnicza
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
229 360 zł

Poszukujesz cichego mieszkania?
Mam dla Ciebie świetną propozycję!
Funkcjonalne, przestronne trzypokojowe mieszkanie z windą na 10 piętrze przy ulicy Urzędniczej. Lokal wymaga remontu. 

OKOLICA
Bardzo dużym atutem tego mieszkania jest niewątpliwie lokalizacja. Jest to bardzo zadbana i bezpieczna okolica, która jest także dostosowana do codziennych potrzeb (w pobliżu znajdują się sklepy, apteka, przedszkola, stacja paliw, myjnia samochodowa, centrum okulistyczne, park oraz komunikacja miejska). Bezpośrednio po wyjściu z klatki budynku mamy piękny park im. Andrzeja Struga, który jest świetnym miejscem do wypoczynku. Starodrzew, a wśród niego trzy pomniki przyrody nadają mu specyficzny klimat. Dzieci znajdą w nim plac zabaw, a starsi dużą ilość ławek oraz siłownię pod chmurką. 

BUDYNEK
Jest to blok (wieżowiec) z płyty wybudowany w latach 70-tych. 
Budynek jest lekko schowany względem ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Dodatkowo ze względu na 10 piętro po otwarciu okien nie słychać szumu ulicy. Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta.

POMIESZCZENIA
W mieszkaniu o pow. 43,15m2 znajdują się trzy przestronne pokoje. Wchodząc do mieszkania wchodzimy bezpośrednio do pokoju o pow. 11,53m2, następnie przechodzimy z lewej strony do dwóch pokoi z czego jeden ma pow. 11,57m2, a drugi pokój ma pow. 9,36m2. Te dwa pokoje mają wyjście na wspólny balkon z którego można podziwiać nieziemskie widoki. Następnie po prawej stronie od wejścia jest łazienka o pow. 2,79m2, która jest nie tylko funkcjonalna, ale i przestronna, jest też oddzielne WC o pow. 1,35m2 oraz kuchnia o pow. 4,93m2 z dużym oknem z którego jest piękny widok na pobliską okolicę do której prowadzi  korytarz o pow.1,56m2. Przez to, że mieszkanie jest do remontu to daje możliwość dla przyszłego właściciela zaaranżowania go pod własne potrzeby i gdy tylko dokona remontu będzie zachwycony!

DODATKOWE INFORMACJE
– czynsz w wysokości 530 zł
– jest dostępne od zaraz

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest świetną propozycją dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz ze względu na bliski dostęp do parku gwarantuje stały dostęp do zieleni i miejsca wypoczynku. Mieszkanie jest również dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre