Sprzedaż
331855
Szczecin Centrum
(gm. Szczecin)
1 070 000 zł

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność prezentować jedyny w swoim rodzaju Apartament znajdujący się na 21 piętrze – Hanza Tower w samym sercu Szczecina.

Oferta kierowana jest dla Inwestora jak również dla osób wysoko ceniących sobie jakość życia.
Pierwotnie projekt zakładał 3-pokoje , natomiast projekt wnętrza przygotowany jako apartament 2 – pokojowy.
Istnieje zatem możliwość wykończenia Apartamentu jako 3 lub 2 pokojowego.

Cena obejmuję wykonany projekt wnętrza – rzut , wizualizację wnętrza apartamentu oraz komplet dokumentacji wykonawczej.

LOKALIZACJA

Jest to absolutny Szczeciński Top of the Top w śród Apartamentów .
Cechą szczególną jest wyjątkowe umiejscowienie Apartamentu – dosłownie na samym łuku budynku , przez co posiada największą powierzchnię okien , które są osadzone od podłogi do sufitu oraz rozpościerają się przez całą długość mieszkania, tym samym dając spektakularny panoramiczny krajobraz na centrum Szczecina oraz na Park Kasprowicza. Takie rozwiązanie to nie tylko świetny sposób na bardziej naturalne światło ale także zyskujemy wrażenie , że przestrzeń jest znacznie większa.

Apartamentowiec Hanza Tower od początku stworzony specjalnie dla osób wysoko ceniących sobie prywatność , bezpieczeństwo, a jednocześnie chcących korzystać z najwyższych dostępnych standardów luksusu. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji strefę SPA , saunę, kompleks basenowy oraz pralnie samoobsługową .
Dodatkowo w budynku zaplanowane są 2 kondygnacje usługowo-handlowe, gdzie znajdą się kawiarnie , eleganckie restauracje, a także renomowane sklepy i butiki .

UKŁAD

Apartament o powierzchni użytkowej 63m2 , został przearanżowany z mieszkania 3 pokojowego na przestrzenny apartament 2 pokojowy, posiada oryginalny rozkład pomieszczeń, hol prowadzący do części dziennej jak również do strefy nocnej po przez przejściową łazienkę , która wychodzi na luksusową sypialnię która posiada zaprojektowana spektakularną wannę na podwyższeniu z punktem widowiskowym, zapewniającym kąpiele przy zachodach słońca .
Kuchnia otwarta na salon oraz jadalnię , połączenie dużej powierzchni nadaje poczucie niesamowitej przestrzeni.

A T U T Y
– lokalizacja,
– wysoki standard Apartamentowca
– duża powierzchnia okien
– recepcja
– nowoczesny budynek
– windy
– SPA
– Sauna
– Kompleks basenów
– Pralnia samoobsługowa
– wygodne i przestronne klatki schodowe,
– kawiarnie oraz restauracje
– 2 kondygnacje usługowo-handlowe
– miejsce parkingowe w garażu podziemnym ( za dopłatą )

DODATKOWE INFORMACJE :
Przy nabyciu apartamentu zostanie również przekazana dokumentacja projektowa – zgodnie z załączoną wizualizacją
W stosunku do projektu deweloperskiego zmieniono układ ścian, oraz zmieniono sposób ogrzewania z grzejników na estetyczniejsze ogrzewanie kanałowe , również instalację elektryczną przygotowano zgodnie z projektem wnętrz .

Istnieje możliwość zlecenia zarządzania apartamentem na wynajem krótkoterminowy przez J.W. Construction – zarządcę obiektu.
Istnieje możliwość wykończenia wnętrza zgodnie z projektem – aktualnie jest zarezerwowany termin u sprawdzonej ekipy wykończeniowej (można ale nie trzeba skorzystać z jej usług).

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz do kontaktu

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre