Sprzedaż
331809
ul. Podleśna
Chwaszczyno
(gm. Żukowo)
735 000 zł

Tylko u nas!

Mieszkanie ma możliwość wydzielenia 4 pokoi i powrotu do pierwotnego układu. Powierzchnia całkowita – po podłodze 113,76 m2, powierzchnia użytkowa 89,46 m2.

Apartament dwupoziomowy, trzypokojowy w Chwaszczynie – piękny zadbany ogród, w pełni umeblowane. W okolicy jeziora i lasy. Możliwość korzystania z dwóch miejsc postojowych. Oferta doskonale łączy zalety domu jednorodzinnego i mieszkania.

Mieszkanie znajduje się na ul. Podleśnej 7, w niewielkim 4 lokalowym budynku. Główna zabudowa w okolicy to małe budynki czterolokalowe należące do jednej inwestycji oraz domy jednorodzinne. Do lokalu przynależy ciekawe zagospodarowany ogród z tarasem i drewnianą altaną ogrodową (idealne miejsce na siłownię i wypoczynek). Apartament jest zamieszkany tylko niecałe dwa lata, jest w świetnym stanie technicznym. Do wykończenia użyto wysokiej klasy materiałów (m.in. drewniane, jesionowe schody i kuchnia), sprzęt AGD jest także z górnej półki. 

Lokal jest wyposażony i umeblowany, składa się z:
– przedpokoju,
– salonu z aneksem kuchennym i wyspą,
– dużej łazienki,
– dwóch sypialni (jedna na piętrze).
– ogrodu. 

Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców są dwa miejsca postojowe. 

Osiedle zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy, ze świetnym dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. Około 1,3-1,5 km do centrum Chwaszczyna, gdzie znajdują się liczne markety i punkty handlowo-usługowe.

Mieszkanie jest ogrzewane na gaz, posiada częściowe ogrzewanie podłogowe.
Miesięczne koszta utrzymania to około 450/650 zł.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre