Sprzedaż
331791
ul. Mazowiecka
Osowiec
(gm. Żabia Wola)
425 000 zł

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 120m2 na działce 1287 m2 w Osowcu k/Grodziska Mazowieckiego. Budynek w stanie surowym otwartym jest obecnie w trakcie budowy – na zdjęciach wizualizacja i zdjęcia z obecnego etapu wykonywanych prac.

Dom jest budowany na płycie fundamentowej o grubości 25cm z betonu B-25, z podwójną siatką zbrojeniową z drutu Fi12. Izolacja pozioma oraz pionowa ze Styroduru XPS, który ma 7-krotnie mniejszą nasiąkliwość i 4-krotnie większą wytrzymałość niż styropian. Ściany powstają ze wzmocnionego, oddychającego betonu komórkowego Solbet 600, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, ogranicza również powstawanie grzybów i pleśni. Dach na impregnowanych wiązarach ze szwedzkiej tarcicy klasy C-24, zabezpieczonych preparatem M-4.
Pokrycie to panel dachowy PrimeClick na rąbek, renomowanej firmy Budmat z 20-letnią gwarancją. System rynnowy z odprowadzeniem wód opadowych ze stali Green Coat RWS firmy Flamingo, produkowanej przez SSAB, opracowany specjalnie dla wysokiej jakości systemów rynnowych. Posiada dwustronną, wyjątkowo trwałą powłokę zawierającą ziarna polimeru i 30-letnią gwarancję producenta.
Przy budynku zostanie wykonane szambo szczelne z czujnikiem napełnienia i szybko-złączką w ogrodzeniu z bramą i furtką ALTRO.

Zakończenie prac budowlanych stanu surowego otwartego planowane jest do końca maja 2021 r. Na sąsiedniej działce powstaje podobny budynek w tej samej technologii i o takich samych gabarytach.
Podana cena zawiera podatek VAT. Kupujący nie będzie płacił 2% podatku pcc przy umowie sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre