Sprzedaż
331763
al. gen. Józefa Hallera
Gdańsk Wrzeszcz
(gm. Gdańsk)
539 000 zł

Nieruchomość zlokalizowana jest przy Alei Hallera, w bezpośrednim sąsiedztwie Opery Bałtyckiej. W bliskim otoczeniu pełne zaplecze handlowo-usługowe, liczne lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne, czy punkty medyczne. Dodatkowo, w niedalekiej odległości liczne ścieżki piesze oraz rowerowe prowadzące na plażę. 

MIESZKANIE:
W pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie, którego powierzchnia użytkowa wynosi 58,10 m2. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia lub samodzielnego zagospodarowania przestrzeni przez nowego właściciela. Ekspozycja na trzy strony świata. W skład mieszkania wliczamy:
– 3 niezależne pokoje,
– oddzielna kuchnia z oknem,
– łazienka z oknem, wyposażona w wannę,
– korytarz z szafami w zabudowie,
– pomieszczenie gospodarcze.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9,6 m2.

Dodatkowo, mieszkanie ma możliwość zagospodarowania strychu pod dodatkowe miejsce do przechowywania, bądź dodatkową powierzchnię mieszkania.

Czynsz administracyjny opiewa na ok. 530 PLN.

BUDYNEK:
3-kondygnacyjna kamienica jest w świetnym stanie wizualno-technicznym. Przeprowadzony został remont części wspólnych, który uwzględniał m.in. remont klatki schodowej, remont elewacji budynku wraz z jego dociepleniem, oraz remont dachu. Budynek zabezpieczony jest domofonem, a teren przy budynku ogrodzony. Część wspólną stanowi również ogród, który pozostaje do dyspozycji mieszkańców kamienicy.

LOKALIZACJA:
Wrzeszcz jest jedną z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Wysoko rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w świetnej lokalizacji – przy Alei Generała Józefa Hallera, tuż przy Operze Bałtyckiej. W bezpośrednim sąsiedztwie wszelkie środki komunikacji miejskiej.

– przystanek tramwajowy  – ok. 210 m
– przystanek autobusowy – ok. 120 m oraz ok. 230 m
– stacja kolejowa Gdańsk Politechnika – ok. 260 m
– Uniwersyteckie Centrum Kliniczne – ok. 500 m
– Politechnika Gdańska – ok. 600 m
– pas nadmorski – 4,7 km

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nieruchomością. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre