Sprzedaż
331739
ul. Zgierska
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
490 000 zł

UWAGA: SPECJALNA CENA TYLKO W DNIU OTWARTYM 5227/m2 (525 000 zł) Zapraszamy na DRZWI OTWARTE  w dniu 18 kwietnia (niedziela) w godzinach 13-18 (wymagany wcześniejszy telefon w celu umówienia konkretnej godziny)  Oferujemy wyjątkowo przestronne mieszkanie, które powstało z połączenia dwóch lokali (M4 i kawalerki), dzięki czemu znajdujemy tu niekonwencjonalny rozkład dający poczucie przestrzeni spotykane w apartamentach lub domach. Sercem mieszkania jest otwarta przestrzeń o powierzchni ok 52 m2 na którą składa się salon, przedpokój, jadalnia i kuchnia. Pierwotnie były tu trzy pokoje z kuchnią, które oczywiście można odtworzyć. Ale obecnie mamy tu otwartą niczym nieograniczoną przestrzeń dającą poczucie niezwykłego komfortu i wygody. Salon znajduje się od strony południowej i przylega do niego loggia. Przez otwarty przedpokój przechodzimy na stronę północną gdzie mamy jadalnię i kuchnię. Na wysokości przedpokoju znajduje się łazienka i oddzielne wc. Drugą część mieszkania stanowi była kawalerka (którą także można odtworzyć, ma oddzielne wyjcie na klatkę), z salonu przechodzimy zatem do dużej sypialni (18,5 m2) następnie do małego przedpokoju, z którego wchodzimy do kolejnego pokoju (8 m2) z loggią oraz do drugiej łazienki z toaletą.  Jest to niecodzienny układ, który ma ogromny potencjał dla nowego właściciela w zależności od jego aktualnych potrzeb, może być użytkowany jako jeden duży (94 metrowy) apartament z dwiema łazienkami lub dwa niezależne mieszkania. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, wymaga odświeżenia i aranżacji według własnego gustu. Nowy nabywca być może będzie chciał zmienić wygląd łazienek i kuchni, ale nie jest to konieczne. Instalacja elektryczna jest miedziana, w bloku były już wymieniane szachty z instalacją wodno-kanalizacyjną. Do dyspozycji jest nowoczesna winda. Na piętrze znajduje się tylko jeden sąsiad.  Niezaprzeczalnym atutem tego mieszkania jest jego układ i komfort, ale również silną stroną jest lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na Julianowie, w niedalekiej odległości od Parku Julianowskiego. Pomimo, że z adresu blok znajduje się przy ul. Zgierskiej to stoi on w poprzek do ulicy więc chroniony jest od nadmiernych jej dźwięków. W najbliższym otoczeniu znajdziemy wszystko, co potrzebne do życia w mieście, (sklepy, apteki, przychodnie, szkoły i przedszkola, dostęp do pełnej oferty komunikacji miejskiej). 
Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się przy bloku za 30 000 zł. 
forma własności: pełna własność, dostępne w terminie do ustalenia, ale preferowane wydanie w okolicach maja, czerwca 2021
Zapraszamy do oglądania podczas dnia DRZWI OTWARTYCH  18 kwietnia w godzinach 13-18 (wymagany wcześniejszy telefon w celu umówienia konkretnej godziny)

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre