Sprzedaż
331663
ul. Admiralska
Poznań Jeżyce
(gm. Poznań-Jeżyce)
980 000 zł

Znakomita lokalizacja nieopodal Jeziora Kierskiego. Obszerna działka z drugą, szeroką bramą i wybrukowanymi drogami dojazdowymi od tyłu posesji. Ogromny potencjał 3-kondygnacyjnego domu z cegły. Przestronne, wysokie przyziemie pozwalające na prowadzenie na tyłach domu firmy, biura lub gabinetu. To wszystko sprawia, że nieruchomość usytuowana przy ul. Admiralskiej, w spokojnej okolicy, blisko centrum poznańskiego Kiekrza, jest zdecydowanie wyjątkową ofertą.

Kiekrz, słynący ze swoich walorów rekreacyjnych i korzystnego mikroklimatu, jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w tej części Poznania. Jednocześnie jest dobrze skomunikowany z centrum miasta, dzięki zachodniej obwodnicy (S11) i autobusom miejskim.

Sprzedażą zajmuje się poznańskie biuro nieruchomości RE/MAX Experts. Uwaga! Kupujący nie płaci prowizji.

Oferowany budynek oddano do użytkowania w 1995 r. Ściany nośne z dwóch warstw cegły pełnej, z warstwą wełny mineralnej pośrodku, pozostałe z pustaków ceramicznych. 10 lat temu w większości go ocieplono i wykonano nową elewację.

Dom posiada bardzo ciekawy ogród (działka o powierzchni 779 m2). Sporo w nim nasadzeń okazałych drzew i krzewów iglastych. Pomiędzy nimi wybrukowane granitem ścieżki i drogi dojazdowe.

Na tyłach domu duża, drewniana wiata, która może pomieścić nawet trzy samochody lub być miejscem do rekreacji. Posesja wyposażona jest w 2 bramy wjazdowe. Całość otoczona murem zapewniającym dużą intymność.

Oferowany dom składa się z 3 kondygnacji (w sumie 157 m2). Dodatkowo posiada 3 tarasy, obszerny garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Na dwóch górnych kondygnacjach na podłogach deska sosnowa. Na najniższej kondygnacji – płytki. Okna wymienione kilka lat temu – na wszystkich zamontowano zewnętrzne rolety (w większości sterowane elektrycznie).

Wysoki parter (69,5 m2):
– salon z kominkiem i oknami od południa (26 m2)
– gabinet (13 m2)
– kuchnia (8 m2)
– toaleta (3 m2)
– hol (12,5 m2)
– wiatrołap i korytarz (7 m2)
Z salonu i gabinetu wyjścia na balkon (5 m2), usytuowany od strony ogrodu.

Piętro (59,5 m2):
– 3 pokoje (19, 15 i 11 m2)
– garderoba z oknem (5,5 m2)
– łazienka (5 m2)
– korytarz (4 m2)
Dodatkowo taras na półpiętrze (7 m2) oraz balkon od strony ogrodu (5 m2), na który wychodzi się z dwóch pokoi.

Przyziemie o wysokości 2,65 m (28 m2 powierzchni użytkowej):
– pokój (15 m2)
– letnia kuchnia (3 m2)
– łazienka (3 m2)
– korytarz z wyjściem na ogród (7 m2).
Dodatkowo na tym poziomie znajdują się:
– piwnica pełniąca funkcję pralni (11 m2)
– kotłownia (9 m2)
– garaż (26 m2).

Na życzenie zainteresowanych przesyłam plany domu i spacer wirtualny.

Dom ogrzewany gazowym piecem dwufunkcyjnym Viessmann, podgrzewającym również wodę. W domu zamontowano także piec elektryczny. Budynek posiada szambo (rozpoczęcie prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej Aquanet przewiduje w 2022 r.).

Najbliższy sklep spożywczy – 150 m. Na plażę nad Jeziorem Kierskim Dużym, nad którym działają również liczne kluby żeglarskie – 1,5 km.

Niespełna kilometr do centrum poznańskiego Kiekrza. Tam szkoła, przedszkole, kościół, Galeria Kierska, sklepy (m.in. Biedronka i Lewiatan), punkty usługowe i gastronomiczne.

Niespełna 3 km do wjazdu na S11 (zachodnią obwodnicę Poznania). Do centrum miasta – 13 km.

Do Poznania można również dojechać w ok. 20 minut bezpośrednim autobusem miejskim (przystanek ok. 500 m od domu). Autobusy dojeżdżają do węzła komunikacyjnego Poznań-Ogrody. Stamtąd tramwajem 7 minut do ścisłego centrum miasta.

Przez Kiekrz przebiega również linia kolejowa Poznań-Szczecin o dużej częstotliwości kursów składów pasażerskich (przekształcana w kolej metropolitalną). Do dworca 1,5 km. Dojazd pociągiem do stacji Poznań Główny w 12 minut.

Zapraszam na prezentację domu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre