Sprzedaż
331655
al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
1 365 000 zł

Mokotów – niezwykły apartament o pow. 80,50 m2 z tarasem widokowym.

Apartament narożny położony na VIII piętrze z X przy ul. Sikorskiego 9a składa się z:

  • Przestronnego salonu z aneksem kuchennym o łącznej pow. 35,36 m2, z którego jest wyjście na przepiękny kwadratowy taras o pow. 52,01 m2 z widokiem na całą Warszawę. Taras można przekształcić na urokliwą oranżerię (patrz wizualizacja), z salonu jest dodatkowo wyjście na balkon o pow. 6,47 m2.
  • Sypialni o pow. 14,88 m2,
  • Drugiej sypialni o pow. 12,03 m2, z obu sypialni jest wyjście na przeszklony balkon z podgrzewaną podłogą i klimatyzacją o pow. 5,97 m2,
  • Łazienki z wanną, osobnym prysznicem, dwiema umywalkami o pow. 5,98 m2,
  • Osobnej toalety z bidetem i umywalką o pow. 2,81 m2 znajdującej się w sąsiedztwie salonu,
  • Kuchni z wyspą – w pełni wyposażonej w zmywarkę, lodówkę z zamrażarką, piekarnik, płytę indukcyjną renomowanych firm (Gorenje, Elektrolux, Samsung), płytki na podłodze firmy Imola.
Apartament jest bardzo dobrze doświetlony, z dużą ilością przeszkleń od podłogi do sufitu, wykończony materiałami bardzo dobrej jakości, w pokojach na podłodze położono deski z egzotycznego drewna Merbau, w przedpokoju i jednym z pokoi zamontowano szafy firmy Komandor. Dodatkowo mieszkanie zostało wyposażone w klimayzację.
 
W salonie i na tarasie zamontowano instalację pod rzutnik i głośniki efektowe, ukryte w ścianie. W ciepłe dni można z tarasu oglądać na elewacji budynku filmy i transmisje jak w kinie letnim, ekran ma 600 cali !!! Wysokiej jakości 30 metrowy kabel HDMI umożliwia podłączenie rzutnika i wyświetlanie filmów na ścianie. 

Do apartamentu przynależy obszerna komórka lokatorska – dodatkowo płatna 10 tyś zł.
Podziemne miejsce garażowe na duży samochód znajduje się na poziomie -2 – dodatkowo płatne 45 tyś zł.

Zapraszam na prezentację tego unikatowego apartamentu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre