Sprzedaż
331554
ul. Nadmorski Dwór
Gdańsk Brzeźno
(gm. Gdańsk)
1 390 000 zł

Apartament w sercu osiedla Nadmorski Dwór z prywatnym ogrodem, dla osób ceniących ciszę, bliskość morza, a zarazem wysoką jakość i nowoczesne budownictwo.

Inwestycja Nadmorski Dwór niejednokrotnie nagradzana, doceniona wśród jego mieszkańców zarówno pod względem wysokiego standardu wykonania, spójnego architektonicznie, jak również unikalnej atmosfery jaka tam panuje. To osiedle z klimatem wakacyjnego kurortu na co dzień. Bliskość morza, Parku Reagana, deptaku i lokalnych restauracji, bujna zieleń wokół , liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, kort tenisowy, boisko, strefa fitness i wellness na osiedlu, to tylko niektóre jego atuty.

Apartament zaprojektowany dla indywidualisty, może służyć jako drugi dom, zakup inwestycyjny czy po prostu przestrzeń do życia na co dzień . Mieszkanie łączy w sobie miejską wygodę wydzielonych przestrzeni i loftowe przenikanie funkcji z jednoczesnych otwarciem na zieleń, gdzie ponad 100 metrowy ogród stanowi integralną jego część. Całość stanowi przestrzeń o wyjątkowej aurze i dobrej energii.
Na wnętrza składają się następujące strefy:
– salon z aneksem kuchennym,
– sypialnia,
– przestrzeń biurowa,
– łazienka 
– oraz przedpokój ze strefa porządkową.
Niewątpliwym atutem mieszkania jest prywatny, osłonięty żywopłotem ogród, do którego wejścia prowadzą zarówno od strony salonu, jak i gabinetu. Ponadto wysokie przeszklenia sprawiają, że zarówno światło jak i zieleń stają się naturalnym tłem dla tego wnętrza.

Lokalizacja pozwala na szybką komunikację do wszystkich rejonów Gdańska, Sopotu czy Gdyni zarówno własnym transportem, jak i komunikacją miejską – tramwaj, autobus. Dzięki odciążonej od korków infrastrukturze, tunelem pod Martwą Wisłą przemkniemy do Obwodnicy Trójmiasta,  drogi S7, czy autostrady A1. Spacer na plażę w Brzeźnie nie zajmie dłużej niż 10 min, do Sopotu to zaledwie 15 min jazdy rowerem ścieżką wiodącą wzdłuż Pasa Nadmorskiego. W pobliżu kluby sportowe, szkoły, liczne sklepiki i punkty usługowe.

Dodatkowo do mieszkania przynależy – komórka gospodarcza o pow. 5,8m2. Miejsce parkingowe w podziemnym garażu przy samym wejściu do klatki w cenie 40 000zł.

Oferta wyjątkowa, godna polecenia!
Zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre