Sprzedaż
331553
ul. Skarbka z Gór
Warszawa Białołęka
(gm. Białołęka)
809 000 zł
Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do obejrzenia pięknego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie na zamkniętym osiedlu warszawskiej Białołęki przy ul. Skarbka z Gór z dużym 36 m² tarasem, który rozciąga się z dwóch stron mieszkania.

Białołęka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy. Dla wygody mieszkańców i szybkiego dojazdu do centrum miasta komunikacją miejską planowana jest duża inwestycja transportu szynowego – budowa linii tramwajowej do stacji metra.

Wokół osiedla Szafirowa Aleja, na którym położone jest mieszkanie, znajduje się wiele punktów usługowych i sklepów. Znajdziemy tam również restauracje z różnorodną kuchnią z całego świata.

Dla rodzin z dziećmi bez wątpienia dużym atutem jest bliska odległość od szkół i przedszkoli.

Mieszkanie położone jest na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną, zapewniającą poczucie bezpieczeństwa.

Na osiedlu znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, ławki, miejsce na grilla, siłownia, boisko do koszykówki. Duża i zadbana przestrzeń pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Mieszkanie o powierzchni 83,61m² składa się z przedpokoju, dużej łazienki z wanną, przestronnego salonu z półotwartą kuchnią, dużego schowka oraz 3 sypialni. Z salonu znajduje się wyjście na bardzo duży taras z pięknym widokiem.

Dzięki oddaleniu budynku od głównej ulicy mieszkanie jest niesamowicie ciche.

Za sprawą dużej liczby okien jest również doskonale doświetlone i jasne.

Mieszkanie jest wolne od zaraz. Czyste i przytulne. Co ważne – sprzedawane jest z całym wyposażeniem, dzięki czemu po zakupie można się od razu wprowadzić i szybko zamieszkać w wymarzonych czterech kątach!

Do lokalu przynależy miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne 25 000 zł oraz komórka płatna 15 000 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre