Sprzedaż
331520
Poznań Malta
(gm. Poznań-Nowe Miasto)
750 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem i widokiem na jezioro Maltańskie.
Odebrane w stanie deweloperskim w grudniu 2020 roku.
Nietuzinkowa lokalizacja, tuż obok Jeziora Maltańskiego oraz przyległych terenów zielonych, to z jednej strony gwarancja szybkiego i wygodnego dostępu do centrum, a z drugiej obietnica wytchnienia od miejskiego zgiełku. Idealne miejsce do uprawiania codziennej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Mieszkanie znajduję się w bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej Malta oraz centrum handlowego Posnania.
Lokal jest skrajnym mieszkaniem na ostatnim, czyli 6 piętrze i ma powierzchnię 81,04 m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 35 m2, trzech sypialni o powierzchniach: 12,7 m2, 10,9 m2, 9,0 m2 oraz dwóch łazienek 4,7 m(z prysznicem) oraz 3,0 m2 (z wanną).
Do mieszkania przynależy duży taras 17,1 m2 z niesamowitym widokiem na panoramę centrum Poznania oraz balkon 10,1 m2, do którego wyjścia są z dwóch pomieszczeń.
Okna mieszkania wychodzą na trzy strony, dzięki czemu jest bardzo jasne.
Mieszkanie jest wysokie na 2,85 cm oraz ma w standardzie rolety zewnętrzne. W szachtach znajdują się przyłącza klimatyzacji w dodatkowej ilości, dzięki czemu można doprowadzić klimatyzację do wszystkich 4 pokoi (możliwość ustawienia agregatu na dachu budynku).

Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim wraz z pełnym projektem budowlanym sporządzonym przez architekta zawierającym liczne wizualizacje, dokładne schematy mebli, listę niezbędnych materiałów itp. Projekt mieszkania lub niektórych pomieszczeń można jeszcze na tym etapie zaadaptować do własnych potrzeb bez konieczności zaczynania od zera.
Mieszkanie sprzedawane wyłącznie w pakiecie z dwoma komórkami lokatorskimi, miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej oraz miejscem na naziemnym parkingu, za łączną kwotę 830 000 złotych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre