Wynajem
331456
Piaseczno
(gm. Piaseczno)
10 250 zł

Mamy przyjemność zaproponować Państwu 410 m2 powierzchni magazynowej lub produkcyjnej oraz 85 m2 antresoli na wynajem w nowo wybudowanym budynku położonym przy ulicy Słonecznej w Lesznowoli. Powierzchnia idealnie nadaje się na działalność logistyczną, produkcyjną lub magazynową.

Lokalizacja
Biurowiec jest położony przy ulicy Słonecznej w gminie Lesznowola nieopodal przyszłego zjazdu z nowo budowanej trasy Puławska BIS.
W przyszłości dojazd do Centrum miasta zabierze około 15 minut.
Z Warszawy możliwy jest dojazd 3 liniami autobusowymi, do trasy europejskiej E77 – 10 min samochodem, drogi ekspresowej S8 – 13 min samochodem, lotniska Chopina – 21 min samochodem, centrum Warszawy – 36 min samochodem, jeśli zostanie otwarta Puławska BIS czas skróci się do 15 minut, centrum Piaseczna – 10 min samochodem.
Dużym atutem jest bliskość trasy ekspresowej S7 tzw. Puławska-BIS oraz dystans 20 km do Centrum Warszawy.

Przemiotem najmu jest magazyn E który jest obiektem o zwiększonej odporności ogniowej. W halach zastosowano dodatkowe zabezpieczenia przeciwpożarowe instalując nowoczesny system oddymiania, system hydrantów przeciwpożarowych oraz system ostrzegania przeciwpożarowego. Wzmocniona żelbetowa konstrukcja dachu wpływa na bezpieczeństwo budynku.
Wewnątrz hal można składować towar do wysokości 9 m netto. Istnieje także możliwość montażu antresoli, pozwalającej na pełne wykorzystanie przestrzeni w magazynie – dla dodatkowego składowania towaru lub powiększenia powierzchni biurowej.
Magazyny zostały wyposażone w zaplecze socjalno-biurowe znajdujące się na antresolach, bramy wjazdowe, doki załadunkowe oraz parking dla samochodów osobowych, co nadaje im uniwersalnego charakteru i sprawia, że są przystosowane zarówno do prowadzenia działalności handlowej, produkcyjnej, jak i logistycznej.

Dlaczego warto wybrać ten magazyn:
doskonała lokalizacja, szybki dojazd do biznesowych dzielnic Warszawy
nowy budynek wykończony materiałami najwyższej klasy i według najnowszych technik budowlanych,
obok trasy S7
możliwość montażu antresoli w halach
światłowód
nowoczesna architektura
system napromienników wodnych
wysokiej jakości materiały wykończeniowe
całkowita powierzchnia magazynowa: ok.3390 m²
żelbetowa konstrukcja dachu
system kontroli dostępu
dźwiękowy system ostrzegawczy
monitoring i ochrona24/
Informacje dodatkowe:
Lokal dostępny będzie od 1. lipca 2021 r, ale już dzisiaj możesz rozpocząć jego projektowanie, tak aby jak najlepiej dostosować go do twoich potrzeb. Istnieje możliwość zwiększenia powierzchni antresoli.
Cena za wynajem powierzchni magazynowej wynosi 25 zł/m2, antresoli 30 zł/m2.

Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre