Sprzedaż
331444
ul. Janusza Kusocińskiego
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
275 000 zł

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z KW o powierzchni 42,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 1-m piętrze w bloku z lat siedemdziesiątych wraz z komórką usytuowaną w piwnicy.

Budynek czteropiętrowy, w którym pomalowano klatki, wymieniono okna i zainstalowano nowe drzwi wejściowe z domofonem, położony jest w cichej okolicy, a zarazem w świetnie skomunikowanym miejscu na osiedlu Retkinia. W mieszkaniu doprowadzony został osiedlowy internet i telewizja kablowa (umowa zastała wypowiedziana). Położenie mieszkania tuż nad Administracją „Retkinia-Północ” stwarza dodatkowe bezpieczeństwo, a zarazem spokój na klatce schodowej.

Mieszkanie rozkładowe o wys. 2.59 m składa się z: 2 pokoi – pokoju dziennego o pow. 16.37 m2, z którego jest wyjście na 4.98 m2 loggię, sypialni 9,34 m2 oraz osobnej, widnej kuchni o pow. 6,30 m2. Wystawa okien jest na stronę Wsch (kuchnia, sypialnia), a okna pokoju dziennego wychodzą na Zach i brak sąsiadów vis-à-vis okien. W dużym, ustawnym przedpokoju (pow. 6.72 m2) istnieje możliwość wstawienia głębokiej szafy wnękowej o szer. 1.60 m. Łazienka o pow. 3.07 m2 wraz z osobną toaletą (0.94 m2) znajdują się w głębi przedpokoju.

W mieszkaniu duże okna PCV zostały wymienione w 2004 r., natomiast pełen remont przeprowadzono w roku 2020. Wymieniono instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Na podłogach położono panele (poza kuchnią i łazienką, gdzie znajduje się terakota), w pokoju dziennym położono gładzie, a w pozostałych pomieszczeniach farbę strukturalną baranek, odremontowano łazienkę, kuchnię. Identyczna terakota i glazura, jak w łazience, oczekuje w komórce na położenie w toalecie. Wymieniono dzwi wejściowe oraz wszystkie drzwi wewnętrzne. We wszystkich oknach zamontowano rolety.

Osiedle Retkinia. Świetna infrastruktura handlowo-usługowa najbliższe sklepy ok.200 m, Biedronka 300 m, najbliższa apteka 50 m, przedszkola, żłobki w odległości do 500 m, w pobliżu szkoła podstawowa 44 oraz tylko 350 m dzieli od XXXIII LO. Bardzo dobrze skomunikowane – autobusy na ul. Kusocińskiego ok. 220 m, tramwaje na al. Kard. St. Wyszyńskiego (ok. 550 m). 
Położenie mieszkania jest rewelacyjne, bo wszędzie jest blisko, a zarazem okolica bardzo spokojna i to co jest najważniejsze dla posiadaczy samochodów, to możliwość parkowania w pobliżu bloku.

Jest to mieszkanie widne, rozkładowe i ciche, dla singla, rodziny z dzieckiem lub do wynajmu.
Wymiary poniższych pomieszczeń są podane w przybliżeniu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre