Sprzedaż
331399
ul. Stalowa
Warszawa Praga-Północ
(gm. Praga-Północ)
365 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 7 minut spacerem od Metra Szwedzka.

OPIS OSIEDLA
Zespół budynków wielorodzinnych położonych na północ od dworca kolejowego Warszawa Wileńska i Alei Solidarności. Odległość jednej przecznicy to na tyle blisko, aby wybrać się pieszo na dworzec, ale na tyle daleko, aby nie mieć kontaktu z codziennym ruchem tysięcy podróżnych. W bezpośrednim sąsiedztwie coraz więcej budynków w trakcie remontów i renowacji, z przeznaczeniem zarówno pod wykorzystanie mieszkaniowe, jak i pod handel, czy usługi. Wśród nich idealnie wkomponowuje się dobrze utrzymana kamienica, w której znajduje się oferowane mieszkanie.

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie to w chwili obecnej dwa pokoje. Pierwszy z nich to salon z niewielkim aneksem, ponadto sypialnia i łazienka z WC. Oryginalny układ tego mieszkania to kawalerka z oddzielną, zamkniętą kuchnią i do tego układu można bez problemu powrócić podczas prac remontowych. Lokal znajduje się na czwartym piętrze, co dodatkowo izoluje nas od odgłosów ulicy.

ATUTY
Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Mieszkanie do własnej aranżacji. Dobrze utrzymana kamienica. Przestronne, zamknięte podwórze z pozostawioną na nim zielenią.

DOJAZD
Oferowana nieruchomość mogła by być traktowana jako synonim dobrej komunikacji dla większości mieszkań z tej części Warszawy. 600 metrów do stacji PKP Warszawa Wileńska, 550 metrów do Metra Szwedzka, 800 metrów do Metra Dworzec Wileński, 180 metrów do przystanku tramwajowego Środkowa i 100 metrów do przystanku Konopacka. Mieszkanie znajduje się na terenie strefy płatnego parkowania.

Wraz z mieszkaniem kupujesz również piwnicę.

Zapraszam do kontaktu oraz składania ofert.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre