Sprzedaż
331325
ul. Kącik
Poznań Łazarz
(gm. Poznań-Grunwald)
580 000 zł

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w nowym budynku położonym w centrum Poznania przy płycie Rynku Łazarskiego.

Niewielka odległość od Rynku Łazarskiego sprawia, że jest to okolica tętniąca życiem, zlokalizowana jednocześnie w bliskości z komunikacją miejską oraz PKP, PKS.

W okolicach inwestycji znajdują się tereny zielone: Park Wilsona wraz z Palmiarnią oraz Park Kasprowicza, które są znakomitym miejscem do wypoczynku. Ponadto kamienica zlokalizowana jest niedaleko centrum biznesowego miasta jakim są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Nowoczesna architektura, funkcjonalne wnętrza, wysoka jakość wykończenia oraz zróżnicowany metraż mieszkań daje pewność, że Apartamenty Kącik 3 będzie wymarzonym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz singli szukających swojego mieszkania.

W bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy znajduje się bogata infrastruktura: szkoły, przedszkola, przychodnia, galerie handlowe, apteka, sklepy spożywcze oraz inne lokale usługowe.

Dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej oraz bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych dotarcie do każdej części miasta zajmuje kilkanaście minut.

Mieszkanie można zaaranżować na kilka sposobów:

I. Aneks kuchenny w salonie + 2 sypialnie

II. Oddzielna Kuchnia, salon + 1 Sypialnia

III. Możliwość przerobienia mieszkania na 2 oddzielne kawalerki tak jak w załączonym rzucie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre