Sprzedaż
331251
ul. Klemensa Janickiego
Kraków Prądnik Czerwony
(gm. Kraków-Śródmieście)
499 000 zł

Przytulne i jasne mieszkanie w czteropiętrowym bloku w otoczeniu zieleni i w pobliżu dużego Parku Lotników Polskich. Własność bez obciążeń hipotecznych do zamieszkania od zaraz.

Zaledwie 4 km od serca Krakowa czyli Rynku Głównego z Sukiennicami i Kościoła Mariackiego znajduję się to 3 pokojowe mieszkanie.

Spokojne osiedle schowane pomiędzy uliczkami nieopodal Alei Jana Pawła II oraz Parku Lotników Polskich skomunikowane licznymi tramwajami (linie – 52, 10, 4,5)

Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 53 m2 do tego piwnica 3m2.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej dużej kuchni, łazienki oraz balkonu z widokiem na piękną zieleń.

Mieszkanie po remoncie, w pełni wykończone i wyposażone w najpotrzebniejsze elementy. Gotowe do zamieszkania! Piękny parkiet na podłogach, duża podświetlana szafa w przedpokoju oraz nowoczesna łazienka z oświetleniem LED. Duże okna w pokoju dziennym wraz z balkonem od strony południowej, pięknie doświetlają pomieszczenia.

Dużym atutem tego mieszkania jest świetna lokalizacja, tylko 4 przystanki tramwajowe do Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego w Krakowie. W otoczeniu znajdują się liczne parki (Park Lotników Polskich, Park Zaczarowanej Dorożki, Park Tysiąclecia), w pobliżu bloku Żabka, Apteka Słoneczna, Piekarnia oraz Poczta Polska. Niedaleko znajduje się również Tauron Arena Kraków, M1, Centrum Handlowe Serenada, Lidl oraz Park Wodny w Krakowie. Lokalizacja jest również dogodna dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego oraz Politechniki Krakowskiej Wydziału Mechanicznego.

Zapraszamy do rozmów i kontaktu!

___

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre