Sprzedaż
331223
ul. Obrońców Westerplatte
Jastrzębia Góra
(gm. Władysławowo)
1 050 000 zł

Luksusowy apartament zaprojektowany w stylu marynistycznym, z częściowym widokiem na morze.

Jastrzębia Góra jest jednym z najmodniejszych letnich kurortów nad polskim morzem. Plaża w rejonie, jest jedną z atrakcyjniejszych nad polskim morzem. Cicha, czysta i szeroka stanowi idealne miejsce dla kąpieli słonecznych i wodnych. Zwolennicy czynnego wypoczynku znajdą tu bardzo dobrze wyposażone zaplecze sportowe (skutery wodne, deski wind surfingowe, zjeżdżalnia wodna itd.).

Apartament:
Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki.

Wszystkie pokoje wyposażone są w ciche, naścienne klimatyzatory najnowszej generacji.

Apartament mieści się w budynku o nowoczesnej i prestiżowej architekturze. Posiada windę, parking podziemny z monitoringiem, a także plac zabaw dla dzieci.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowe i duża komórka lokatorska.  

To idealna propozycja jako second home lub nieruchomość inwestycyjna.

Apartament oferuje zarówno możliwość wypoczynku, jak i aktywnego spędzania czasu w poczuciu wygody, komfortu i bezpieczeństwa.

Udogodnienia:
Komunikacja:
Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Nord mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Willa Nord znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Jastrzębia Góra, Dworzec Autobusowy.

Edukacja:
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Nord znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze w odległości 330 m.

Sklepy i usługi:
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Nord składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Neta, w odległości 230 m znajduje się Polo Market, w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Sport:
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Nord w odległości 330 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre