Sprzedaż
331216
ul. Szczęśliwa
Wrocław Grabiszyn
(gm. Wrocław-Fabryczna)
439 000 zł

Mieszkanie inwestycyjne na wysokim parterze przy ul. Szczęśliwej – 3 pokoje z możliwością przekształcenia w 4 pokoje niskim kosztem. Ciekawa propozycja także dla pary z dziećmi.

Nieruchomość

Mieszkanie jest po remoncie przeprowadzonym w  2020 r. Po remoncie nie było już wynajmowane. Nowe panele we wszystkich pokojach i przedpokoju, gładzie na ścianach. 
Plusem jest także ulokowanie okien od strony podwórka, dzięki czemu mieszkanie jest ciche i daje dużo prywatności. Lokal częściowo umeblowany i wyposażone, sprzęty AGD: pralka, kuchenka gazowa.

Powierzchnia całkowita wynosi 57,9m2 + piwnica 5m2 – idealne miejsce na rower. Dużym atutem jest ogrzewanie gazowe.

Budynek

Blok powstał w 1982 r.  Klatka schodowa wymaga odświeżenia. Przy wejściu zainstalowany domofon. Dużą zaletą są ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców przed budynkiem.

Lokalizacja

Mieszkanie jest położone we wschodniej części osiedla Grabiszyn, dzielnica Fabryczna na wysokim parterze w budynku składającym się z trzech kondygnacji naziemnych + strych oraz jednej podziemnej. W odległości 400 m od mieszkania znajdują się trzy przystanki: jeden tramwajowy z którego kursują cztery linie tramwajowe: 4, 5, 11, 74 oraz dwa autobusowe z którego kursuje siedem linii autobusowych: 126, 127, 144 , 241, 246, 249, 251. Bardzo dobra komunikacja w każdą stronę miasta.
Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja blisko centrum:
– 5 minut samochodem / 14 minut pieszo do Sky Tower
– 7 minut samochodem / 20 minut pieszo do Uniwersytet Ekonomicznego
– 7 minut samochodem / 20 minut pieszo do Arkad Wrocławskich
– 10 minut samochodem / 30 minut pieszo do Rynku

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre