Sprzedaż
331078
Warszawa Bemowo Jelonki
(gm. Bemowo)
1 055 000 zł

Prezentujemy Państwu mały kameralny apartamentowiec w willowej części Jelonek nie daleko „Osiedla Przyjaźń”. Tylko 15 minut od Centrum Warszawy.

Po podłodze 98 m2, w 2 pokojach małe skosy dlatego w księdze jest 95,98m2.  Piękna przestronna klatka schodowa, nie uciążliwy brak windy.

Mieszkanie 4 pokojowe na 3 kondygnacji budynku. Mieszkanie z własnym garażem indywidualnym 17,5m2, z osobną bramą i osobnym wejściem!!! jako jedyne, reszta mieszkań posiada miejsca na platformie w garażu wielostanowiskowym. Wjazd bezpośrednio z ulicy Oświatowej. Garaż w cenie.

Nieruchomość składa się z: salon otwarty plan 28,53m2, 3 sypialnie: 16,31m2 z garderobą, 12,66m2, 10,37m2, kuchnia otwarta na salon 13,01m2 do indywidualnej aranżacji, duża łazienka z wc 6m2 do indywidualnej aranżacji, mniejsza łazienka wc + kabina prysznicowa 3m2, przestronny przedpokój z szafą.

Sypialnia główna i salon posiadają oddzielne balkony z widokiem na 2 hektarowy zielony teren publiczny – boisko Świt.

W mieszkaniu założone liczniki ciepła, bardzo mały czynsz z zaliczkami na wodę i fundusz remontowy jedynie 650 zł. Na 3 osobową rodzinę praktycznie bez dopłat. Budynek wykonany w najwyższym standardzie, w zimie ciepło, w lato chłód, nad ostatnim mieszkaniem poduszka powietrzna.

Nowoczesna bryła budynku, piękna klatka schodowa, przy domu kameralny ogródek z miejscem grillowym, całość ogrodzona. Budynkiem zarządza wspólnota. W całym budynku tylko 11 mieszkań.

W budynku TV satelitarna i planowany światłowód. Własna kotłownia. Duże, zamykane pomieszczenie na parterze budynku na wózki i rowery mieszkańców. Posesja wyposażona w wideofon.

Estetyczna wiata śmietnikowa przy wejściu na posesję. W pobliżu budynku liczne miejsca parkingowe.

Przystanek autobusowy ok. 20m od budynku. W pobliżu pełna komunikacja: autobusy i tramwaj (200m), metro (stacja Ratusz Bemowo) 400m.

W okolicy: boiska, tereny rekreacyjne osiedla Przyjaźń, las bemowski, sklepy lokalne, Centrum Handlowe Wola Park, szkoły, przedszkola, ratusz, ośrodek zdrowia.
Zapraszamy do prezentacji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre