Sprzedaż
331066
ul. rtm. Zbigniewa Dunin-Wąsowicza
Kraków Półwsie Zwierzynieckie
(gm. Kraków-Krowodrza)
451 000 zł

Nieczęsto pojawia się możliwość na posiadanie własnego mieszkania w samym centrum miasta, z widokiem na panoramę i blisko obiektów kultury! Widok z okien zachwyca – z jednej strony Kino Kijów i aleje, z drugiej – Hotel Cracovia. A nad budynkami charakterystyczne wieże, np. Kościoła Mariackiego. 

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia KW), znajdujące się na 6-tym piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Dunin-Wąsowicza w Krakowie. 

Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch sypialni (w tym jednej z balkonem), kuchni z jadalnią (salonem) oraz łazienki. W części jadalnianej i w pokojach parkiet, w kuchni i przedpokoju linoleum (na PCV). W łazience płytki ceramiczne. 

Mieszkanie w ekspozycji północno-wschodniej. Balkon od wschodu, z widokiem na Kino Kijów i aleje trzech wieszczy. Budynek jest umiejscowiony tuż za budynkiem kina, dzięki temu hałasy z ulicy dochodzą jedynie nieznacznie. 

Ogrzewanie mieszkania z MPEC. Gaz wykorzystywany jest jedynie w kuchni, do kuchenki gazowej. 
Mieszkanie wymaga remontu, głównie instalacji elektrycznej. Na klatce doprowadzone jest nowe okablowanie, z wyjściem w skrzynkach. Możliwe jest usunięcie instalacji gazowej. Po remoncie elewacji budynku w 2006 roku wymieniono okna na plastikowe PCV, które są w dobrym stanie. Łazienka z lat 80-tych, do remontu. 

Meble poza kuchennymi i wyposażeniem łazienki zostały usunięte. 

Cena: 451 tysięcy. 

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre