Sprzedaż
331065
ul. Jagiellońska
Warszawa Praga-Północ
(gm. Praga-Północ)
689 000 zł

Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny apartament położony blisko centrum Warszawy w dzielnicy Praga – Północ.

Oferowany lokal posiada powierzchnię 36,21 m2 i składa się z:

– kuchni wyposażonej w zabudowę meblową
– pokoju dziennego
– sypialni
– łazienki połączonej z toaletą
– przedpokoju

Do nieruchomości przynależy również piwnica o powierzchni 2,94 m2.

Koszty eksploatacyjne
Comiesięczna opłata administracyjna to koszt ok. 400 złotych przy zgłoszeniu jednaj osoby. Jego składowe to zaliczki na ogrzewanie miejskie, ciepłą i zimną wodę, wywóz śmieci, utrzymanie czystości i ochrony, która pełno służbę 24h/ dobę.

Stan nieruchomości
Lokal mieszkalny został wykończony dla siebie w klimatycznym stylu, nawiązującym do wyglądu samej kamienicy w postaci sztukaterii czy listew ozdobnych. Mieszkanie jest w pełni wykończone i gotowe do prowadzenia.

Budynek, w którym znajduje się oferowane mieszkanie to zabytkowa kamienica z 1913 r., którą w ostatnich latach odrestaurowano i odzyskano wiele oryginalnych dekoracji sztukatorskich. By podnieść komfort mieszkańców, zostały zainstalowane nowoczesne windy wyposażone w wysokie systemy bezpieczeństwa.

Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się w prężnie rozwijającej się części Pragi – Pólnoc. W niedalekiej odległości bo w promieniu ok. 5 minut znajduje się stacja metra, a także przystanek tramwajowy. W niewielkiej odległości można znaleźć wiele miejsc umożliwiających aktywny wypoczynek i uprawianie sportów, jak choćby Park Skaryszewski, warszawskie ZOO, Ośrodek Sportu i Rekreacji Prawy Brzeg i piaszczyste plaże Wisły. Tuż za rogiem jest nowoczesne Kino Praha i Teatr Baj, a dojazd do Teatru Powszechnego i Stadionu Narodowego zajmie zaledwie kilka minut. W odległości dosłownie jednego przystanku komunikacji miejskiej, możemy wybrać się za spacer na Stare Miasto.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre