Sprzedaż
331048
ul. Spiska
gm. Ochota
(pow. Warszawa)
759 000 zł

3 pokojowe (57,2 m2) mieszkanie położone w samym sercu Starej Ochoty.
Świetna lokalizacja, ul. Spiska 2A , 500 m od Placu Zawiszy i Placu Narutowicza.

  • Zadbana kamienica z 1928 roku
  • Własny parking na ogrodzonym podwórku, wjazd na pilota
  • Mieszkanie po genaralnym remoncie
  • Wysokie pomieszczenia 275 cm

Atutem lokalizacji jest bliskość najważniejszych arterii tej części Ochoty. Nieruchomość położona jest w trójkącie pomiędzy Al. Jerozolimskimi, ul.Niemcewicza i ul. Grójecką, co zapewnia doskonały i szybki dojazd do centrum miasta jak i do innych dzielnic Warszawy. Świetna komunikacja i bliskość do centrum pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji stolicy, a także dotrzeć w zaledwie kilkanaście minut do prawie wszystkich części miasta.

Kamienica, w której znajduje się nieruchomość powstała w 1928 roku, przed wojną mieściła się w nim cukiernia. Budynek po wojnie został odbudowany, w chwili obecnej należy do kameralnej Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej Ruch.

SZCZEGÓŁY

Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, posiada balkon francuski. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Wymienione instalacje : wodno-kanalizacyjna i elektryczna (przyłącza, kable, gniazda, kontakty).

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,2 m2 składa się z:

– salonu z aneksem kuchennym 18,30 m2,

– 2 sypialni ( 16 m2, 13,40 m2 )

– łazienki z prysznicem 3,5 m2

– przedpokoju 6 m2

W salonie, pokoju i przedpokoju na podłodze parkiet, w kuchni i łazience – terakota.

LOKALIZACJA:

Dojazd do centrum zajmuje mniej niż dziesięć minut, co jest niewątpliwie sporym atutem tej lokalizacji. W odległości do 200 m znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się szkoły wszystkich szczebli (w sąsiedztwie budynku szkoła podstawowa), przedszkola, Szpital na Banacha, Urząd Gminy Ochota, WUM.

Osobom aktywnym wystarczy 5-10 minut spaceru lub jazdy rowerem, by znaleźć się na Polach Mokotowskich, zmodernizowanym Parku Zachodnim lub Parku Szczęśliwickim.

Dla miłośników życia kulturalnego to prawdziwa lokalizacyjna gratka, ucieszy ich bliskość muzeów, teatrów oraz kin. Zakupy można zrobić zarówno w okolicznych sklepikach, jak również w pobliskich centach handlowych jak i bazarku przy Banacha.

ASPEKTY FORMALNE

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre