Sprzedaż
331028
ul. Dokerska
Wrocław Kozanów
(gm. Wrocław-Fabryczna)
365 000 zł

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 mkw. położone na parterze w bloku przy ul. Dokerskiej 44, wejście od strony podwórka z pięknie zagospodarowaną zielenią lub od strony ulicy z bezpośrednim dostępem do tramwaju. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska znajdująca się na tym samym piętrze.

Mieszkanie składa się z dużego, słonecznego pokoju z wyjściem na obszerny balkon. Osobnej kuchni, łazienki i toalety, a także dwóch niezależny pokoi, które mogą zostać zaaranżowane na sypialnie lub gabinet. W łazience był niedawno przeprowadzany remont, znajduje się w niej kabina prysznicowa. Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu niektórych pomieszczeń, w zależności od potrzeb. Okna nowe PCV. Ogrzewanie miejskie.

W budynku, w tamtym roku, przeprowadzono generalny remont elewacji. Parkingi ogólnodostępne od ul. Dokerskiej.

Dostępność całej infrastruktury miejskiej na przysłowiowe wyciągnięcie ręki.

W okolicy przystanki linii tramwajowych:32,21
autobusowe: 136, 241, 245, 246 oraz pętla autobusowa Kozanów: C, 126, 127, 135, 136, 327, 103.
Bardzo szybki wyjazd na obwodnicę autostradową, zaraz obok Stadionu.

Miesięczny koszt utrzymania (z centralnym ogrzewaniem, wodą ciepłą i zimną, eksploatacją, energią elektryczną, gazem, wywozem nieczystości, funduszem remontowym) to około 900 zł.

Możliwość zamieszkania od zaraz. W akcie notarialnym powierzchnia to 50 mkw, jednak jeden pokój jest dzierżawiony „dożywotnio” od spółdzielni i wchodzi w użytkowy metraż mieszkania. Jego koszt mieści się również w koszcie miesięcznego utrzymania nieruchomości, zapisanego powyżej.

link do spaceru wirtualnego: https://my.matterport.com/show/?m=e4uq2Y2gkBN

Zapraszam na prezentację.

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre