Sprzedaż
331003
ul. Władysława Jagiełły
Gdańsk Maćkowy
(gm. Gdańsk)
528 500 zł

Częściowo wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie mieści się przy ul. Władysława Jagiełły. Świetnie skomunikowana nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut od Gdańska Głównego. Dla mieszkańców poruszających się samochodem dużym atutem jest szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych trójmiasta, w tym do Traktu św. Wojciecha, Obwodnicy Trójmiasta, czy alei Vaclava Havla.

Osiedle charakteryzuje się niską, kameralną zabudową. W bezpośrednim otoczeniu budynku zlokalizowane są części zielone, w tym oczko wodne oraz roślinność. Okolica spokojna i zadbana, ze stale rozwijającą się infrastrukturą.

Budynek został oddany do użytku w 2011 roku. Pomimo niskiej zabudowy w budynku funkcjonuje winda. Wejście do nieruchomości zabezpiecza wideodomofon. Ogrzewanie budynku odbywa się za pomocą pieca gazowego, co przekłada się na znacznie niższe opłaty w sezonie grzewczym.

Mieszkanie o powierzchni 70,47 m2 zlokalizowane jest na drugim piętrze 2-piętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie dwustronne, ciepłe i znakomicie doświetlone. Podczas pierwszej części dnia słońce zlokalizowane jest po stronie balkonu oraz pokoju dziennego, po południu zaś oświetla dwie sypialnie oraz kuchnię.

W skład mieszkania wliczamy:
– salon z wyjściem na balkon (ok. 24,23 m2),
– dwa osobne pokoje z dużymi oknami (ok. 10,75 m2 oraz 10,68 m2),
– oddzielną kuchnię z oknem, częściowo otwartą na salon (ok. 10,43 m2)
– łazienkę z prysznicem (ok.5,86 m2),
– przestronny przedpokój z zabudowaną szafą (ok.8,48 m2),
– balkon (ok. 5,8 m2).

Nieruchomość dodatkowo zabezpieczona drzwiami antywłamaniowymi.
Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska o powierzchni 5,15 m2 oraz miejsce parkingowe w hali garażowejpłatne dodatkowo 35 000 zł.

Wyposażenie mieszkania ujęte na zdjęciach wliczane jest w cenę nieruchomości. Mieszkanie do odświeżenia oraz własnej aranżacji. W salonie oraz pokojach położona jest drewniana, dębowa podłoga. 

Czynsz administracyjny plasuje się na poziomie ok. 450 zł.

Natychmiastowe wydanie mieszkania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz prezentacji mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre