Sprzedaż
330848
ul. Romana Żelazowskiego
Kraków Podgórze
(gm. Kraków-Podgórze)
399 000 zł

LOKALIZACJA:
Ulica Romana Żelazowskiego położona  tuż obok dzielnicy Kurdwanów to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zakupie mieszkania w niedalekiej odległości od dobrze skomunikowanego Krakowa przy założeniu, że na mieszkanie nie wyda się więcej niż 450 000 PLN. Dojazd samochodem na ulicę Łużycką to około 5 minut. Bliskość wylotu na autostradę to kolejny z licznych atutów.

MIESZKANIE:
Mieszkanie w stanie bardzo dobrym. Położone na wysokim parterze z wyjściem na ogródek przynależący do tej nieruchomości. 
Metraż mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to łącznie 58,48 m2 ( w tym 4,75 m2 komórki lokatorskiej) samo mieszkanie to natomiast 53,73 m2 w skład którego wchodzi: 

  • salon
  • sypialnia
  • osobna jasna kuchnia
  • garderoba
  • łazienka 

Do mieszkania również przynależny nieduży ogródek (ok. 25 m2 ) oraz wspomniana wyżej komórka lokatorska (4,75 m2).
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, wymalowane w lutym bieżącego roku. Nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.  Na podłodze panele oraz w łazience płytki. Woda i ogrzewanie z pieca dwufunkcyjnego – niskie koszty eksploatacji. 
Czynsz obecny na mieszkaniu przy 2 osobach to koszt około 370 PLN (fundusz remontowy, koszty utrzymania części wspólnych, woda, ścieki, śmieci) dodatkowo płatny prąd oraz gaz według zużycia. 
Do mieszkania założona księga wieczysta. 

BUDYNEK:
Budynek 2 piętrowy  wybudowany w 2009 roku, znajdujący się na ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową na pilota. Na terenie inwestycji plac zabaw dla dzieci. Technologia budowy mieszana, budynek nie wymaga większych nakładów finansowych. 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zachęcam do kontaktu, pomagamy naszym klientem w kwestii finansowania nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre