Sprzedaż
330800
ul. Husarii
Warszawa Wilanów Niski
(gm. Wilanów)
4 300 000 zł

PRZESTRONNY DWUPOZIOMOWY APARTAMENT I KAMERALNY BUDYNEK | STARY WILANÓW
Przestronny, świetlisty apartament znajduje się na pierwszym oraz drugim piętrze kameralnego budynku w sercu Starego Wilanowa. Nieruchomość otoczona jest drzewami, które przepięknie komponują się z wnętrzem apartamentu, w którym króluje naturalne drewno, kamień i nowoczesne formy architektury.
W budynku znajduje się zaledwie kilka mieszkań. Części wspólne wykończone są wysokiej jakości materiałami, co stanowi dodatkowy atut całej nieruchomosci.

SENSORYCZNE WNĘTRZE | AURA ZEN
Przepiękne wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal oraz klarowny podział na część dzienną na pierwszym poziomie oraz sypialnie na drugiej kondygnacji.
W mieszkaniu zadbano o jego funkcjonalność – każda sypialnia posiada łazienkę oraz garderobę.
W mieszkaniu płynnie przeplatają się elementy naturalnego drewna, bieli, szkła oraz kamieni, tworzących przyjemną aurę harmonii i spokoju.
Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon, jadalnia, kuchnia ze spiżarnią, gabinet, garderoba oraz toaleta. Z salonu oraz kuchni można wyjść na tarasy. 
Na drugim poziomie znajduje się wspaniała sypialnia połączona z garderobą oraz łazienką.
Na tym poziomie są również dodatkowe dwie sypialnie z łazienkami oraz garderobami a także pomieszczenie gospodarcze – pralnia.
Właściciele wraz z architektem konsekwentnie realizowali projekt wnętrza. Duża ilość szaf, miejsc do przechowywania właściwie eliminuje konieczność posiadania dodatkowych mebli. Przestrzeń jest prosta w formie i ujmuje swoją elegancją.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre