Sprzedaż
330498
ul.
Stare Babice
(gm. Stare Babice)
4 200 000 zł

Dom na dużej działce w otoczeniu lasów iglastych. Idealne miejsce do życia zarówno dla rodziny z dziećmi jak i osób szukających pełnej prywatności. Miejsce w którym możemy odnaleźć spokój i wytchnienie od miejskiego zgiełku.

DOM
PARTER: 185,90 m2
Parter domu zajmuje przestronna widna kuchnia ze spiżarnią tuż obok duża jadalnia. Dalej salon z kominkiem i wyjściem na taras. Drugi salon/jadalnia która pomieści stół na 24 osoby oraz biblioteka z zabudową drewnianą na wymiar. Dodatkowo garderoba i toaleta.

PIĘTRO: 172,40 m2
To część prywatna na którą składają się dwie duże sypialnie dziecięce 33 i 20 m2. Do nich przynależy pierwsza łazienka. Główna sypialnia z przestronną garderobą i łazienką łącznie 45 m2. Dodatkowo otwarta przestrzeń 18 m2 którą można łatwo przekształcić w czwartą sypialnię.

PRZYZIEMIE: 143,50 m2
Tu znajduje się sala z lustrami do ćwiczeń, sauna sucha i sauna parowa, dodatkowa sypialnia gościnna z łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze, garderoby, pralnia, piwniczka na wina.

Budynek z 1998 r. wyremontowany w 2009 r. wyposażony w instalację elektryczną, wodociągowa, kanalizacyjną.

Dodatkowo przy wjeździe na działkę znajduje się odrębny budynek stróżówka również po remoncie z łazienką z prysznicem, aneksem kuchennym oraz sypialnią na poddaszu który może służyć jako niezależne mieszkanie dla gości, pomocy domowej lub biuro.

LOKALIZACJA
Miejscowość Zielonki-Wieś położona około 6 km od granic Warszawy i trasy szybkiego ruchu S8 w gminie Stare Babice. 2 km od kompleksu leśnego Puszczy Kampinowskiej.
3 km od Centrum Handlowego, szkoły podstawowej.

Zapraszam do okontaktu i obejrzenia domu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre