Sprzedaż
330367
Sucha Beskidzka Role
(gm. Sucha Beskidzka)
425 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Suchej Beskidzkiej.
Miejscowość usytuowana w południowo-zachodniej części województwa małopolskiego, w powiecie suskim, niewielkiej kotlinie na skraju Beskidu Makowskiego i Beskidu Małego u ujścia rzeki Stryszawki do Skawy.

Działka położona na terenach oddalonych od centrum miasta (1km.) z dojazdem drogą gminną, asfaltową. Dostęp do drogi wojewódzkiej 946 pozwala również na szybki dojazd do pobliskich sklepów, parku, szpitala czy też szkoły.
Zadrzewienie działki pozwala na spędzenie czasu wolnego z rodziną w naturalnym, spokojnym miejscu przy szumie rzeki Stryszawki, do której parcela przylega. Według PGW wstępna ocena ryzyka powodziowego nie określa obszarów szczególnego zagrożenia powodzią, należy dodatkowo podkreślić, iż zasięg obszarów szczególnego zagrożenia powodzią (zaznaczony na mapie MPZP liniami niebieskimi) wyznaczane są nie na podstawie danych o powodziach historycznych, a na podstawie modelowania hydraulicznego, w oparciu o aktualne dane hydrologiczne, dane o przekrojach koryta, ukształtowania oraz pokrycia doliny zalewowej. Powyżej nieruchomości znajduje się ujęcie wody pitnej na rzece Strzyszawce wraz z kąpieliskiem w bardzo czystej, górskiej rzece.

Według MPZP przeznaczenie działki jest następujące:
20MN3 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i pensjonatowej – około 1000 mkw
132L1 – tereny lasów – około 700 mkw
49ZN – tereny zieleni nieurządzonej – około 3900 mkw

Numer ewidencyjny 8744/2
Powierzchnia to 5571 mkw
Kształt działki zbliżony do trapezu
Długość działki: ok. 120 m.
Szerokość działki: ok. 49 m.
Cena: 425 000 PLN
Nieruchomość jest częściowo uzbrojona: prąd oraz woda. Kanalizacja sanitarna oraz gaz przeprowadzone są po drugiej stronie drogi.

Serdecznie zapraszam do kontaktu również pośredników (KOS), korzystna współpraca.

Informacja przekazana przez agenta/właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre