Sprzedaż
330314
ul. Zwycięzców
Warszawa Praga-Południe Saska Kępa
(gm. Praga-Południe)
800 000 zł

:: Krótko: Saska Kępa / Zwycięzców. Mieszkanie 51 mkw, 2 pokoje, balkon. Dwustronne, świetnie doświetlone słońcem. Parkowanie na terenie osiedla na chronionym parkingu. Komórka lokatorska.

:: Dla kogo?
Dla singla lub dla pary.
Dla miłośników Saskiej Kępy.

:: Co mówili ostatni mieszkańcy?
Mieszkało nam się tutaj wyjątkowo dobrze. Mieszkanie jest skąpane w słońcu, z dwóch stron świata. W sypialni bez sąsiadów za oknami co jest teraz prawdziwym luksusem.
Dodatkowym atutem był fantastyczny rozkład mieszkania na 2 strony świata co sprawiało, że miało się poczucie że jest jeszcze większe.
W okolicy cicho i zielono. Wszędzie blisko, do sklepów i do punktów usługowych. Gwarna ulica Francuska jest w sąsiedztwie ale tutaj jest już cisza i spokój.

:: Atuty?
Fantastyczna lokalizacja, jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta – Saska Kępa.
Piękny, rozległy Park Skaryszewski w odległości 10 minutowego spaceru.
Świetny rozkład mieszkania – mieszkanie dwustronne z ekspozycją wschód-zachód.
Monitorowany, bezpieczny kompleks mieszkaniowy.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Ustawne, dwustronne mieszkanie z pół otwartą widną kuchnią, łazienką z wanną, 1 sypialnią. W pokoju dziennym balkon z ekspozycją zachodnią. W przedpokoju szafa wnękowa.
Jeżeli szukasz 2 pokojowego mieszkania i jesteś fanem Saskiej Kępy to to mieszkanie może być odpowiedzią na Twoje potrzeby!

:: Co w okolicy?
Saska Kępa z całym swoim urokiem. Znajdziesz tu wszystko co jest potrzebne do wygodnego życia. Mnóstwo kawiarni, restauracji i barów rozsianych wzdłuż okolicznych uliczek. Zielone alejki do biegania i spacerów w Parku Skaryszewskim, a w nim też korty tenisowe, stajnia oraz jezioro z łódkami. Punkty usługowe, banki, apteki, szpitale.

:: Jak z komunikacją?
Bardzo wygodnie. Autobusy i tramwaje na Alei Waszyngtona zawiozą Cię w 10 minut do centrum. Szybki dojazd samochodem do dwóch mostów. Łatwy wyjazd z miasta i prosta droga na warszawskie lotniska.

:: Podsumowanie:
Cena mieszkania: 800 000 zł.
Dodatkowo płatna komórka lokatorska 20.000 zł.

Jeśli szukasz wyjątkowej przestrzeni, zachęcam do kontaktu ze mną. Z przyjemnością zaprezentuję Ci tę nieruchomość oraz udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre