Sprzedaż
330298
ul. Gioacchino Rossiniego
Warszawa Białołęka
(gm. Białołęka)
460 000 zł

Co oferujemy?

Ciche, jasne, ładne, umeblowane mieszkanie na wysokim parterze + dodatkowo miejsce garażowe.

Opis osiedla i budynku:

Budynek jest dwu piętrowy, lokal mieści się na wysokim parterze oraz posiada wyjście z salonu na przeszkolną logię 3,32m2. Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. Osiedle jest zamknięte z wjazdem przez szlaban wraz z ochroną. Przed samym osiedlem została oddana szkoła podstawowa.

Opis mieszkanie:

Lokal znajduje się na wysokim parterze z przeszkolonyą logią 3,32m2. Mieszkanie jest bardzo ustawne, widne. Ekspozycja okien południe i wschód. Na podłodze w salonie parkiet, na podłodze w sypialniach panele, terakotwa w łazience i hollu.

– salonu 18,0 m2 otwarty na dużą kuchnię z oknem 9,7 m2 (w zabudowie lodówka, płyta gazowa, zmywarka, piekarnik, zlew, okap, doża ilość półek i duży blat roboczy).

– sypialni 11,0 m2

– sypialni – 9,70m2

– łazienki 4,0 m2 (z kabiną prysznicową )

– przedpokoju 4,0 m2 (ze stojącą szafą)

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30 000 zł.

Okolica:

W sąsiedztwie znajdują się lasy , ścieżki spacerowe , lokalizacja ma też bardzo dobry dojazd nad Zalew Zegrzyński. Wszystkie osiedlowe bloki to niska zabudowa.W okolicy znajdują się również sklepy spożywcze Żabka,Carrefour w bliskim sąsiedztwie apteka,weterynarz oraz kilka punktów gastronomicznych.Osiedle samo w sobie jest bardzo ciche i spokojne.

Komunikacja:

W najbliższym otoczeniu autobusy jeżdżące bezpośrednio do Stacji Metro Marymont (m.in. 134, 334 oraz N14) jak i Stacji Metro Trocka (120). W niedalekiej przyszłości tuż za osiedlem powstanie pętla autobusowa.

Zapraszam na prezentację i do zakupu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre