Sprzedaż
330270
os. Przemysława
Poznań Nowe Miasto
(gm. Poznań-Nowe Miasto)
482 000 zł

Szukasz dla siebie czegoś niepowtarzalnego? W tym mieszkaniu poczujesz się jak w domu. Sprawi to nie tylko przestrzeń salonu połączonego z korytarzem i wydzieloną kuchnią, ale także niewielkie skosy nadające pokojom klimat poddasza. Dzięki skośnemu dachowi budynku, salon ma w najwyższym miejscu aż 4 m. Ta wysokość pozwoliła też w jednym z pokoi stworzyć antresolę do spania.

Oferowane na sprzedaż mieszkanie – przestronne i jasne – znajduje się na os. Przemysława, na 4. piętrze 4-piętrowego bloku z cegły (rok budowy 1998 r.). Dosłownie tuż obok lasy (z urokliwymi stawami na Cybinie) okalające poznańską Maltę – doskonałe wprost miejsce do aktywnego wypoczynku. Na osiedlu sporo miejsc parkingowych.

W mieszkaniu na podłogach deska sosnowa. Okna (PCV) wychodzące na wschód i zachód (balkon od zachodu). Wysokość mieszkania pozwoliła, oprócz zrobienia antresoli, także wygospodarować pojemne pawlacze w dwóch pokojach i nad toaletą.

Na oferowane mieszkanie o powierzchni 69 m2 składają się:
-salon (30 m2) z wyjściem na balkon (6,5 m2)
-kuchnia (8 m2)
– pokój z antresolą do spania (11 m2)
– 2 pokoje (8 i 7 m2)
– łazienka (4 m2)
– toaleta (1 m2)
Do mieszkania przynależy również piwnica.

Miesięczne opłaty do spółdzielni (SM „Zrzeszeni”) to przy 4 osobach 980 zł (w tym ogrzewanie, woda i śmieci) plus prąd według wskazań licznika.

Na osiedlu m.in. sklepy spożywcze, piekarnia, Żabka, poczta, plac zabaw. 1 km do Lidla, tyle samo do szkoły; przedszkole – 1,2 km.

Niecałe 500 m od bloku rozciągają się lasy okalające poznańską Maltę, z malowniczymi użytkami ekologicznymi „Olszak” i stawami w dolinie Cybiny, terenami spacerowymi oraz trasami pieszymi i rowerowymi. Na ich terenie także Ogród Zoologiczny.

Leśnymi ścieżkami można również dotrzeć do terenów rekreacyjno-spacerowych zlokalizowanych wokół Jeziora Maltańskiego (tam m.in. stok Malta Ski, mini golf, park linowy, a po drugiej stronie jeziora Termy Maltańskie). Nad poznańską Maltę można też dojechać autobusem (3 przystanki).

Do przystanku autobusowego – 500 m. Linią nr 152 do węzła przesiadkowego Piaśnicka/Kurlandzka 4 minuty. Stamtąd tramwajem 1 przystanek do Centrów Handlowych M1 oraz Poznań-Franowo (m.in. Auchan, Media Markt, Obi, Ikea, Decathlon, a także ogromny wybór punktów handlowo-usługowych i gastronomicznych). Natomiast do Galerii Posnania (największej galerii w mieście) tramwajem 7 minut, a do centrum i na Stary Rynek – 12 minut.

Z kolei autobusem linii nr 157 5 minut do Galerii Malta, do węzła przesiadkowego Ronda Śródka – 9 minut. Stamtąd na Stary Rynek i do centrum 3 przystanki tramwajem.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre