Sprzedaż
330256
ul. Gruszkowa
Smolec
(gm. Kąty Wrocławskie)
1 249 000 zł

Zapraszam na prezentację nowoczesnego domu położonego przy zachodniej granicy Wrocławia.
Wolnostojący dom o powierzchni 189 m², wykończony w nowoczesnym stylu. Wybudowany w 2006 r w technologii tradycyjnej murowanej (ceramika), zwieńczony dachem wielospadowym krytym dachówką ceramiczną. Na pierwszej kondygnacji znajduje się reprezentacyjna część o powierzchni 114 m² składająca się holu prowadzącego do przestronnego salonu z kominkiem oraz otwartą kuchnią i jadalnią. Duże drewniane okna z wyjściem na taras i ogród zapewniają dobre doświetlenie o każdej porze dnia. Wygospodarowano również gabinet, łazienkę z wanną i prysznicem oraz garaż. Na użytkowym poddaszu zaprojektowano 4 sypialnie, garderobę oraz pokój kąpielowy z narożną wanną.

Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 510 m² w czwartej linii zabudowy od drogi prowadzącej do Krzeptowa. Sąsiedztwo nowej zabudowy wolnostojącej, do której prowadzi wyłożona kostką, zamknięta droga wewnętrzna. Dom ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym, na parterze podłogówka.

Smolec w ostatnich latach mocno się rozbudował za sprawą zmiany preferencji nabywców szukających domów dających przestrzeń w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest możliwość dojazdu do centrum w 15 minut dzięki 22 połączeniom PKP oraz komunikacji autobusowej.

Znaczący wpływ na usprawnienie dojazdu samochodem do centrum będzie miał również nowoprojektowany łącznik z ul. Rakietową dalej do Granicznej.

Dla rodzin z dziećmi istotny będzie również to, że w bliskim sąsiedztwie powstaje nowy ośrodek szkolno-przedszkolny. W miejscowości znajduje się pełna infrastruktura w postaci szkół, przedszkoli, restauracji, usług i sklepów.

PODSUMOWANIE:
– powierzchnia domu 189 m²,
– powierzchnia działki 510 m²,
– dom wolnostojący,
– 6 pokoi,
– 2 łazienki,
– stan do wprowadzenia,
– parter: salon, jadalnia, kuchnia, hol, łazienka, gabinet, garaż,
– piętro: 4 sypialnie, garderoba, pokój kąpielowy,
– ogrzewanie gazowe, parter- podłogowe,
– media: gaz, woda, kanalizacja, prąd/siła.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre