Sprzedaż
330114
ul. Prymasa Augusta Hlonda
Warszawa Wilanów
(gm. Wilanów)
3 050 000 zł

Cudowny 4 pokojowy penthouse o powierzchni 140 metrów kwadratowych w nowoczesnym stylu amerykańskiego glamour. Duża kuchnia, przestronny living room, reprezentacyjny hol z gościnną toaletą, komfortowy master bedroom i dwa urocze pokoje dziecięce – wszystko wykończone w najwyższym standardzie. Wisienką na torcie w tym apartamencie jest przepięknie wykończony stu metrowy taras, na którym nie tylko można się relaksować oglądając zachody Słońca, ale także organizować towarzyskie spotkania przy grillu.

Jeśli szukasz połączenia wygody i dostępności wszelkiej infrastruktury Miasteczka Wilanów, czyli licznych szkół, przedszkoli, restauracji z kompletną ciszą i otoczeniem zieleni to jest to mieszkanie dla Ciebie. Osiedle Ostoja Wilanów pozytywnie wyróżnia się na tle innych inwestycji Miasteczka Wilanów, gdyż aż 45% osiedla stanowią tereny zielone. Dzięki temu z tarasu tego Penthausu zobaczysz piękny park ze starodrzewiem a do dyspozycji Twojej rodziny będą liczne place zabaw, linearny park z oczkiem wodnym i uroczymi mostkami oraz prywatny orlik wraz ze ścieżką zdrowia w 2,5ha parku przeznaczonym tylko do użytku mieszkańców osiedla.

Do mieszkania przynależą 2 miejsca garażowe oraz boks na jednoślad.

:: Okolica:
Miasteczko Wilanów jest bezpieczne i samowystarczalne. Dlatego jest pierwszym wyborem wśród rodzin z dziećmi oraz expat’ów. Pizza, sushi, burgery, jedzenie indyjskie, zdrowa kuchnia, bary, kawiarnie, wyborne lodziarnie, fitness, szkoły, przedszkola – jest tu wszystko czego potrzeba do codziennego życia.. Wilanów to także kluby fitness, baseny, ścieżki rowerowe i trekingowe, pole golfowe i stacja wake-boardingowa. Sąsiedztwo centrum i szpitala Medicover to także duży atut.

Pałac w Wilanowie, Oś Królewska, ogród botaniczny, nadwiślańskie tereny należące do obszaru Natura 2000 czy tereny rekreacyjne Powsina dają mnóstwo możliwości na fajne i aktywne spędzenie wolnego czasu.

:: Edukacja:

350m do British Primary School of Wilanow
370m do Akademeia High School
400m WBS – Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta
450m Państwowa Szkoła i Przedszkole na ul. Ledóchowskiej
150m Przedszkole Mini Harvard
300m Państwowe Przedszkole na ul. Flatta
600m Szkoła Podstawowa im. Alberta Einsteina

W zasięgu 10 min samochodem: International American School, International European School, Polsko-Francuska Szkoła Podstawowa „La Fontaine”, The British School of Warsaw.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre