Sprzedaż
330095
ul. Ignacego Paderewskiego
Kielce Centrum
(gm. Kielce)
439 000 zł

Czteropokojowe przestronne mieszkanie, podzielone funkcjonalnie na część dzienną (salon, kuchnia, łazienka) i część sypialną (trzy niezależne sypialnie). Mieszkanie jest w pełni wykończone przy użyciu wysokiej klasy materiałów i wyposażenia, m.in. okna Velux, drzwi wewnętrzne Porta, wejściowe Dierre. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele, a w holu, kuchni i łazience płytki. Okna wychodzące na cztery strony świata zapewniają optymalne doświetlenie wnętrz.

Mieszkanie bez większych przeróbek może służyć do prowadzenia działalności biurowej, kancelarii itp. Istniejący układ pomieszczeń pozwala na łatwe zaaranżowanie przestrzeni recepcyjnej, pokoju spotkań, gabinetów i pomieszczeń socjalnych.

Wejście do mieszkania z poziomu 3 piętra schodami zabiegowymi na poziom 4 piętra. Drugie mieszkanie, które mamy w sprzedaży mieści się na 3 piętrze, co można wykorzystać tworząc łącznie 207m2 przestrzeni mieszkalnej/biurowej/gabinetowej)

Powierzchnia prezentowanego na zdjęciach mieszkania: 113,56m2, na które składa się:

SALON (26 m2)
KUCHNIA ze spiżarnią (13 m2)
POKÓJ I (14 m2)
POKÓJ II (13 m2)
POKOJ III (11 m2)
ŁAZIENKA z WC (8 m2)
drugie, oddzielne WC
HOL / PRZEDPOKÓJ
duży TARAS (18 m2)

Mieszkanie bezczynszowe! Niezależne i oszczędne ogrzewanie gazowe. W budynku dostępne jest światłowodowe łącze internetowe.

Duży taras – rozwiązanie rzadko spotykane w budynkach w centrum Kielc. Widok na Karczówkę i zachody słońca.

Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, kilka kroków od ul. Sienkiewicza, blisko dworców PKP i PKS, a także węzła przesiadkowego komunikacji miejskiej przy ul. Żytniej. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się wszelkie możliwe udogodnienia: sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, szkoła podstawowa, przychodnie, a także tereny rekreacyjne (Park Miejski). Dodatkowym atutem jest położenie przy ulicach o niewielkim natężeniu ruchu.

Lokal stanowi wyodrębnioną własność, z założoną księgą wieczystą

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre