Sprzedaż
329933
ul. Piaskowa
Gdańsk
(gm. Gdańsk)
389 000 zł
Lokalizacja nieruchomości pozwala na swobodne poruszanie się po mieście zarówno osobom korzystającym z komunikacji miejskiej, jak i kierowcom. W bliskiej okolicy liczne punkty handlowo-usługowe oraz tereny zielone i rekreacyjne.

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,40 m2 zlokalizowane jest na 4. piętrze 10-cio piętrowego bloku. Blok mieszkalny został wzniesiony w latach 70-tych, jest wyposażony w windę. Budynek w dobrym stanie wizualno-technicznym, a przed nim zlokalizowane są liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców.

W skład mieszkania zaliczamy:
– salon z wyjściem na balkon,
– kuchnię częściowo otwartą na salon,
– sypialnię z drewnianą antresolą, z dwoma osobnymi wejściami,
– łazienkę.

W mieszkaniu wykonany został gruntowny remont, obejmujący m.in. montaż zabudowy stałej w kuchni, całkowity remont łazienki, montaż podłóg w całym mieszkaniu oraz drewnianej antresoli. Mieszkanie wykończone zostało w oparciu o wysokiej jakości materiały i jest gotowe do wprowadzenia.

Nieruchomość cechuje przemyślany rozkład, dbałość o funkcjonalność mieszkania oraz doskonałe zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Liczne elementy wyróżniające tę nieruchomość to przede wszystkim drewniana antresola, pod którą znajduje się dodatkowa przestrzeń do przechowywania, odkryta cegła zabezpieczona szybą zlokalizowana pod prysznicem, modernistyczne włączniki do światła z możliwością sterowania pilotem, doskonałe oświetlenie mieszkania, lustrzane sufity oraz dwa wejścia do sypialni.

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania oraz zapoznania się z jego atutami. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre