Sprzedaż
329898
Otwock
(gm. Otwock)
4 999 000 zł
Tylko u nas!!
Na powierzchni 10 tyś m2 wyjątkowe miejsce przeznaczone na organizację hucznych zabaw weselnych, a także spotkań rodzinnych.

Aż 14 pokoi noclegowych!!

W tym uroczym emanującym spokojem miejscu nieopodal Maciejowic można zorganizować wszystkie rodzaje imprez dla potencjalnych gości. Miejsce sprzyja organizacji nie tylko wesel, ale i studniówek, chrztów, komunii, imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych. Wszystko odbywa się miłej atmosferze, z profesjonalną obsługą.

A wszystko to w pobliżu Maciejowic, w niedalekiej odległości od takich miejscowości jak: Otwock, Garwolin, Wilga, czy Dęblin.
Miejsce to jest nowoczesną salą weselno- bankietową z tarasem widokowym, oranżerią i pokojami hotelowymi oraz apartamentem dla nowożeńców.

Sala bankietowa przystosowana do przyjmowania 500 osób z możliwością wykorzystania dodatkowej sali konferencyjnej oraz kącika zabaw dla dzieci.

Dodatkowo dwie mniejsze sale z przeznaczeniem na imprezy okolicznościowe – pierwsza na 80 osób , druga na 50. Piwnice pod 1/3 budynku gdzie znajdują się socjalne pomieszczenia , chłodnia oraz pomieszczenia gospodarcze.

Dużym atutem jest dostępność ogrodu, który może być plenerem fotograficznym dla Gości. Altany oraz plac zabaw dla najmłodszych, są chwilą  wytchnienia i jedną z największych zalet.

Przestronny parking pomieści wszystkie samochody, a w pełni klimatyzowana  i wentylowana sala zapewni komfort nawet w najbardziej upalne dni.

Cały teren jest ogrodzony i monitorowany.

Zapraszam serdecznie na prezentację nieruchomości w wybranym dla Państwa terminie…

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre