Sprzedaż
329893
Warszawa Wola
(gm. Wola)
635 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 49,26m2 w budynku z 2012r, zlokalizowane w samym sercu warszawskiej Woli. Bardzo dobra komunikacja w każdą stronę Warszawy. Zaledwie 300m do stacji Metro Płocka, lub w drugą stronę ok 600m do Metra Młynów. W okolicy liczne sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, instytuty służby zdrowia.
Mieszkanie
W skład mieszkania wchodzi:
Salon z aneksem kuchennym – 26,76m2
Sypialnia – 14,05m2
Łazienka – 5,89m2
Garderoba – 2,53 m2
Bardzo duży balkon – 14,65m2

Ekspozycja okien i balkonu – południowo-zachodnia.
Okna są wyposażone w nawiewniki regulowane.

Budynek
Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, prężnie zarządzany i na bieżąco remontowany. Został zaprojektowany w technologii żelbetowej, monolitycznej z elementami murowanymi. Konstrukcja budynku jest płytowo – słupowo – ścianowa. Jedynie na najwyższej kondygnacji zastosowano lokalnie ściany murowane nośne, oparte na stropie poniżej.

Instalacja ogrzewania i CWU:
W budynku zainstalowano kotłownię gazową. Ciepła woda podgrzewana jest za pomocą zbiorczych stacji mieszkaniowych typu LOGOTERM (dla każdego mieszkania oddzielna stacja) – ulokowanych na korytarzu.

Wentylacja:
W części mieszkalnej i usługowej – wentylacja mechaniczna wywiewna z pomieszczeń kuchni, łazienek, toalet, pomieszczeń pomocniczych.
Wentylacja garaży, pomieszczeń technicznych i komórek lokatorskich grawitacyjna.

Instalacja elektryczna:
Każdy lokal mieszkalny opomiarowany indywidualnie. Pomiar energii z użyciem liczników 3-fazowych, 1-taryfowych. W pomieszczeniach kuchennych oprócz wypustu sufitowego oświetlenia znajduje się gniazdo nad szafkami dla podłączenia oświetlenia blatów kuchennych.

Pełna własność
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe – dodatkowo płatne 30 tyś zł.
Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre