Wynajem
329879
ul. Skoroszewska
Warszawa Ursus Skorosze
(gm. Ursus)
2 800 zł

Znakomite mieszkanie do wynajęcia z miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Dwupokojowe z oddzielną, jasną kuchnią. Mieszkanie po remoncie, kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Lokal zadbany i przestronny z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Osiedle z dużą ilością miejsca – nikt nie zagląda nam w okna.  Zadbana okolica z kompletnym zapleczem handlowym i usługowym.  Mieszkanie  wynajmujemy z wyposażeniem widocznym na zdjęciach m.in. duży 50 calowy telewizor.
Dostępne od zaraz.

WARUNKI NAJMU
Kaucja – w wysokości jednego czynszu
Opłaty licznikowe po stronie najemcy
Bez zwierząt i osób palących (palenie ewentualnie na balkonie)
Minimalny czas najmu – 12 miesięcy                                                                  Wysokość czynszu najmu do negocjacji

STAN PRAWNY
Własność z księgą wieczystą

Rozkład mieszkania:
Salon 
Kuchnia z oknem
Sypialnia
Łazienka z toaletą
Przedpokój 

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Ursus, ul. Skoroszewska 1A – mieszkanie  w środku osiedla. Świetna komunikacja – 6 linii autobusowych – przystanek 80 metrów od mieszkania. W pobliżu sklepy, restauracje, salon urody, gastronomia – wszystko w promieniu 200 metrów. 

Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym terminie.
Jesteśmy sygnatariuszami Karty Bezpieczeństwa Covid-19.

Przeprowadzimy też Państwa przez całą procedurę związaną z najmem.
zajmujemy się każdym klientem indywidualnie i kompleksowo. Przygotujemy umowę, zadbamy o przekazanie mieszkania. Zajmiemy się całą procedurą związaną z transakcją.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre