Sprzedaż
329852
ul. Kolorowa
Łódź Andrzejów
(gm. Łódź-Widzew)
2 140 000 zł

Obiekt z uwagi na świetną lokalizację, duży potencjał inwestycyjny i wyjątkowy charakter jest ciekawą propozycją dla inwestora.

Atrakcyjna oferta sprzedaży lokalu usługowo-produkcyjno-handlowego z jednoczesną oddzielną funkcją mieszkalną.

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca dla siedziby Twojej firmy, to koniecznie zapoznaj się z niniejszą ofertą.

Budynek o łącznej powierzchni 1024,07 m2 został posadowiony na działce o pow. 2564 m2. Składa się z trzech kondygnacji naziemnych i jest całkowicie podpiwniczony.
Powierzchnia:
– część administracyjno-biurowa: 139,14m2
– część magazynowo-produkcyjna: 819,33m2

Nieruchomość została wybudowana w 1994roku.

Media miejskie: prąd, woda, kanalizacja, gaz. W obiekcie znajduje się również monitoring oraz ochrona.

Obecnie w budynku prowadzona jest produkcja obuwia.

Na podłogach położono parkiet, terakotę oraz specjalne tworzywo niezbędne przy produkcji obuwia.
W budynku na piętrze wydzielona została również funkcja mieszkalna. Znajdują się tam dwa pokoje, kuchnia i łazienka. W części mieszkalnej wymienione zostały okna na PCV.

Ogromnym atutem budynku jest jego położenie, bardzo dobrze skomunikowana część Łodzi – osiedle Andrzejów – ok. 100m od ulicy Rokicińskiej. W bliskiej odległości znajduje się wjazd na autostradę A1. Taka lokalizacja jest gwarancją wygodnego dojazdu niemal w każde miejsce.

Nieruchomość umożliwia zaadoptowanie budynku pod wszelką działalność usługowo-handlową, medyczną, oświatową, biurową itp. Obiekt z uwagi na świetną lokalizację, duży potencjał inwestycyjny i wyjątkowy charakter jest ciekawą propozycją dla inwestora.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia tej nieruchomości.

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.”

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre