Sprzedaż
329850
ul. Zagrodnicza
Paczkowo
(gm. Swarzędz)
649 000 zł

Szukacie Państwo dla siebie domu na wschód od Poznania? Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu w Paczkowie koło Swarzędza. Położony na skraju miejscowości, w spokojnej okolicy – w bliskości niewielkiej rzeczki i lasu. Jednocześnie dobrą i szybką komunikację z Poznaniem zapewnia trasa nr 92 i S5 oraz linia kolejowa.

Wbudowany w bryłę budynku garaż przygotowany jest do zaadoptowania na dodatkowy pokój z łazienką lub nawet niezależne mieszkanie.

Oferowany dom położny jest w Paczkowie przy ul. Zagrodniczej, kilka kilometrów za Swarzędzem, na 717-metrowej działce. Wybudowany w w 2005 r. z siporexu, ocieplony 12-centymetrową warstwą styropianu, na dachu dachówka ceramiczna. Wokół domu kostka granitowa, od ulicy kute ogrodzenie.

Dom, wewnątrz którego wyraźnie rozgraniczona jest strefa dzienna od sypialnianej, ma powierzchnię 102 m2. Składają się na nią:
– salon (32 m2), z którego wychodzi się na 33-metrowy, częściowo zadaszony taras
– wyodrębniony aneks kuchenny (8 m2), z którego przechodzi się do pomieszczenia gospodarczego (4,5 m2) pełniącego również funkcję spiżarni
– 3 pokoje (14, 11 i 10,5 m2)
– 2 łazienki (6,5 i 2,5 m2) – mniejsza niewykończona
– hol i korytarz (12,5 m2)

W garażu (31,5 m2) graniczącym z salonem przygotowane są nadproża oraz piony wodno-kanalizacyjne. Umożliwiają one, według zatwierdzonego projektu adaptacyjnego, przearanżowanie tego pomieszczenia. Może powstać w nim, połączona z resztą domu, sypialnia z własną łazienką lub posiadające osobne wejście małego mieszkania z aneksem kuchennym i łazienką.

W domu światłowód, doprowadzona kanalizacja. Przyłącze gazowe w ulicy Zagrodniczej.

Ogrzewanie – piec olejowy (koszty ogrzewania to ok. 4 tys. rocznie), w salonie kominek typu koza.

Ulica Zagrodnicza położona jest na obrzeżach osiedla domów jednorodzinnych, na skraju miejscowości. Z domu ok. 200 m nad rzeczkę Koplę i do lasu. W okolicy sporo terenów świetnie nadających się na wycieczki piesze i rowerowe.

W Paczkowie nowoczesne budynki szkoły (900 m od domu) oraz przedszkola i żłobka (800 m). Do Dino 1 km, natomiast do dworca kolejowego (trasa na Wrześnię i Konin) – 1,7 km (pociągiem 20 minut na dworzec Poznań Główny).

Samochodem do galerii ETC Swarzędz i Leroy-Merlin – 6km (w kierunku Swarzędza i Poznania drogą krajową nr 92). Do samego Swarzędza, gdzie znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe i gastronomiczne – 7 km. W drugą stronę, do Kostrzyna – 6 km.

Do granic Poznania – 12 km, a do ścisłego centrum miasta – 17 km. Natomiast do S5 węzeł Kostrzyn – 8 km.

Zapraszam na prezentację domu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre