Sprzedaż
329832
gm. Raciążek
(pow. aleksandrowski)
780 000 zł

Szukasz gotowego domu z pięknym ogrodem w spokojnym miejscu? Ta nieruchomość może być Twoja!

Na sprzedaż dom położony na działce o powierzchni 1587m2 w miejscowości Podole, tuż obok Ciechocinka.

Działka jest w całości zagospodarowana licznymi nasadzenia, przestrzeń przed domem wyłożona kostką, posesja w całości ogrodzona.

Dom jest gotowy do wprowadzenia. Jest kompletnie wykończony oraz wyposażony. Składa się z:
– otwartej przestrzeni na którą składa się kuchnia wraz ze spiżarką, jadalnia oraz salon z wyjściem na duży taras (w salonie kominek), całość o powierzchni ponad 45m2
– 3 sypialni
– łazienki z wanną i prysznicem
– pomieszczenia gospodarczego- pralni (może służyć także jako dodatkowa łazienka)
– kotłowni (piec na ekogroszek z podajnikiem
– garażu
Do dyspozycji znajduję się także poddasze, które w tym momencie pełni rolę strychu. Według projektu jest jednak możliwości wykonania tam kilku dodatkowych pokoi, w tym dodatkowej łazienki (wyprowadzone media).

W domu zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe (oprócz 2 sypialni). Budynek jest bardzo dobrze docieplony (ocieplony strop oraz dach- w sumie 40cm wełny mineralnej). Dodatkowo w domu znajdziemy instalacje alarmową oraz monitoring. Całość została wzniesiona w 2012r.

Na uwagę zasługuję otoczenie całej nieruchomości. Sąsiednie działki nie są zabudowane, w dalszej odległości znajdują się zabudowania jednorodzinne, pola i lasy. Działka wkoło domu jest całkowicie zagospodarowana liczną roślinnością, którą możemy podziwiać z dużego tarasu za domem.

Woda gminna, dodatkowo studnia z wodą na ogród (zainstalowany system nawadniania roślin). Kanalizacja: szambo. Gaz i kanalizacja gminna są w planach gminy na najbliższe lata.

Dom jest idealną opcją jeśli szukasz gotowego domu bez wkładu finansowego. Po przeprowadzce możesz cieszyć się komfortem mieszkania w spojonym, cichym miejscu, w komfortowym domu z pięknym ogrodem.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre