Sprzedaż
329823
ul. Adama Mickiewicza
Piaseczno
(gm. Piaseczno)
1 312 000 zł

Mieszkanie 164 m2, 5 pokoi i osobna kuchnia, 2 łazienki, garaż, położone w kameralnym, tylko 4 lokalowym ogrodzonym budynku, przy małej uliczce w Piasecznie.

Budynek w doskonałej kondycji, doskonale utrzymane części wspólne, w ogrodzie plac zabaw dla dzieci. Garaż na jeden samochód i 2 miejsca postojowe przed garażem na zamkniętym terenie.
Mieszkanie położone na dwóch poziomach z wydzieloną częścią dzienną i nocną. Dół to przestrzeń do życia całej rodziny, duży salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia z wyspą i jadalnią gdzie można zjeść wygodnie śniadanie przy wspólnym stole, łazienka z podgrzewaną podłogą i kabiną prysznicową, w przedpokoju szafy..
Górny poziom zajmują 4 sypialnie (20,14,11,9 m2) i piękna duża (16 m2) łazienka z oknem. Klimatyzacja we wszystkich pokojach na górnym poziomie.
Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, w barwach ciepłego drewna z elementami metalu. ładne drewniane drzwi i i dębowa podłoga.
Wszystkie pomieszczenia dobrze doświetlone, funkcjonalne, wygodne do życia nawet dla większej rodziny.
Administracja wspólna dla wszystkich mieszkańców budynku – 180 zł miesięcznie. Piwnica chłodna, może służyć jako piwniczka na wina.
Mieszkanie z ekspozycją na 3 strony świata – salon na południe i zachód; małe sypialnie na południe i częściowo zachód; sypialnia master i kuchnia na zachód i północ.

Idealna alternatywa dla domu. – nie trzeba naprawiać rynny i dachu, nie trzeba odśnieżać chodnika przed domem, a jednocześnie korzystać ze wszystkich uroków życia poza miastem – Park Miejski w odległości 1,2 km, Stadion Miejski 1,4 km, Górki Szymona – 1,7 km. Trasy rowerowe i spacerowe w bliskiej odległości.
Doskonała komunikacja – stacja PKP Piaseczno 550 m (5 minut pieszo), dojazd do „Mordoru „zajmuje 18 minut, dojazd do Śródmieścia – 35 minut. Przystanek autobusowy jest 50 m od domu – dojazd do Metra Wilanowska 35 minut. Bardzo dobry i szybki wyjazd z miasta autostradą A2 – 20 minut do wjazdu. Szpital w odległości 550 m.
Bogata infrastruktura handlowa wokół (Lidl, Biedronka, Rossmann, Żabka, apteka, piekarnia). Duża oferta szkół i przedszkoli w bezpośrednim sąsiedztwie – przedszkole najbliższe 60 m od domu, szkoła podstawowa 10 minut piechotą.

Idealna oferta dla rodziny szukającej oddechu od miasta a jednocześnie oczekującej wszelkich udogodnień i wygodnej komunikacji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre