Sprzedaż
329665
ul. Krakowskie Przedmieście
Warszawa Śródmieście
(gm. Śródmieście)
1 140 000 zł
Sprzedam, bardzo ciche mieszkanie w kamienicy w samym centrum Starego Miasta – ul. Krakowskie Przedmieście 69, pierwsze piętro. Druga linia zabudowy (zobacz załączony plan mapy google) dzięki czemu jest bardzo cicho. Wschodnie okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec a zachodnie na ul. Kozią, która praktycznie wyłączona jest z ruchu. Mieszkanie do remontu.

Mieszkanie o powierzchni 76,22 m2, usytuowane jest na 1 piętrze. Idealne pod wynajem krótkoterminowy (jak tylko wróci ;)) lub pod kancelarię.
Składa się z 4 pokoi, osobnej widnej dużej kuchni, łazienki i toalety. 
Wymienione piony wodne i kanalizacyjne.

Do korzystania piwnica o pow. ok 3 m2

2 mieszkania na piętrze i w chwili obecnej drugie mieszkanie również jest na sprzedaż, dzięki czemu istnieje możliwość połączenia mieszkań dzięki czemu otrzymamy mieszkanie o powierzchni ok. 148m2.

Kamienica po remoncie, z zadbanym patio.

Serce starego miasta. Bliskość Traktu Królewskiego, Krakowskiego Przedmieścia, prestiżowej historycznej architektury. Mieszkanie położone jest 2,7km od Dworca Centralnego – 20 min komunikacją miejską, 600 metrów od Teatru Wielkiego z Operą Narodową, niecałe 800m od kolumny Zygmunta i 10 minut spacerem do Grobu Nieznanego Żołnierza. Pałac Prezydencki oddalony jest o 1,7 km.

Świetna komunikacja. 50m do przystanku autobusowego. 
Do stacji metra „Ratusz Arsenał” dojdziemy w 10 min.
W 10 min dojdziemy nad „Bulwary Wiślane” 

Stan prawny: własnościowe z księgą wieczystą,
Czynsz z funduszem remontowym ok 800 zł

Zapraszam na prezentację

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre