Sprzedaż
329663
ul. Grzegorza Przemyka
Warszawa Praga-Południe Gocław
(gm. Praga-Południe)
440 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu. 

 Mieszkanie o powierzchni 46m2 położone między ulicą Przemyka a Abrahama na Gocławiu.
Dziesięciopiętrowy budynek z lat osiemdziesiątych, przy Balatonie z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy.

 Na lokal składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon, pokój, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i holl. Na podłodze w pokojach i przedpokoju położony jest drewniany parkiet. Dobry rozkład mieszkania sprawia, że jest ono ustawne i funkcjonalne. Do mieszkania przynależy również piwnica (1,5 m2).

 Ekspozycja okien: południowy- zachód. W słoneczne popołudnia/wieczory pozawala cieszyć oko przyjemnymi widokami podczas zachodów słońca. 

 Ponadto, wiele miejsc parkingowych pod blokiem – wjazd na teren osiedla tylko dla mieszkańców. Nie ma problemu z zaparkowaniem własnego auta.

 Nieruchomość położona jest w okolicy kanałku Gocławskiego i jezior Balaton. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. W pobliżu jest wszystko czego potrzeba do komfortowego życia.

 C.H. Promenada z licznymi sklepami i kinem znajduje się w odległości zaledwie 1km od nieruchomości. Nieopodal cukiernie, restauracje, kawiarnia a także supermaket Biedronka i LIDL  oraz inne mniejsze sklepy spożywcze a także punkty handlowo-usługowe. Ok. 500m od mieszkania znajduje się również C.H. Gocław oraz supermarket Kaufland. Dodatkowym atutem dla rodziców z dziećmi będzie sąsiedztwo szkół. Dla aktywnych sportowo w odległości 500m od mieszkania znajduje się siłownia oraz basen, a także inne obiekty sportowe. Sprawny transport zapewnią liczne przystanki autobusowe położone w najbliższym otoczeniu budynku. Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską to kwestia 20min.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre