Sprzedaż
329573
ul. Jana Sobieskiego
Konstancin-Jeziorna
(gm. Konstancin-Jeziorna)
1 130 000 zł

:: Krótko: 
Konstancin-Jeziorna | dwupoziomowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze – 181 m2 | 6 pokoi | balkon 8 m2 + loggia 6 m2 | 2 miejsca parkingowe.

:: Dla kogo? 
Dla klienta poszukującego rozkładu domu w mieszkaniu, dla rodziny, dla aktywnych. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, dla której zieleń i spokój a równocześnie bezpieczeństwo i prywatność są podstawowymi kryteriami. Spełni oczekiwania osób szukających przestrzeni, spokoju i odpoczynku od zgiełku miasta.

:: Atuty? 
Stworzone z 2 mniejszych mieszkań, połączone wewnętrznymi schodami, wykończone w wysokim standardzie.
Przemyślany rozkład, kominek, doświetlone pokoje.
Własny system ogrzewania (piec gazowy).
W stanie „do wejścia”.
2 miejsca parkingowe i piwnica 3,4 m2 **
Willowa okolica, znane konstancińskie osiedle, z sąsiedztwem lasu. Spokój, cisza i możliwość uprawiania sportów na łonie natury, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Przyrody oraz Uzdrowisko. 
Świetna lokalna infrastruktura usługowo-handlowa, edukacyjna i sportowa zaspokajająca wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Dobre połączenie komunikacyjne z Warszawą i Piasecznem.

:: Czy to jest to, czego szukasz? 
Prezentujemy ciekawe mieszkanie z wygodnym rozkładem i niepowtarzalnym charakterem. Wysoki – częściowo na 2 kondygnacje salon (wysokość 260-460 cm), skosy, otwarte przestrzenie w połączeniu z lokalizacją i sąsiedztwem, tworzą interesującą ofertę dla poszukujących nietuzinkowych nieruchomości.

W kolorystyce dominuje stonowana, elegancka biel. Podłogi wyłożone są klepką z naturalnego drewna oraz gładkim, polerowanym gresem. Otwarty salon z częścią kominkową, przechodzący w wysoki na kilka metrów sufit w części łączącej oba poziomy. Dzięki takim rozwiązaniom otrzymujemy jasne, dobrze doświetlone oraz pełne naturalnego światła wnętrza.

POZIOM DOLNY:
hol z wbudowanymi szafami,
salon z częścią kominkową, częścią jadalniano – wypoczynkową i wysoką częścią z otwartą klatką schodową,
toaleta,
pokój 1/ sypialnia z wyjściem na loggię,
korytarz z szafą,
oddzielna kuchnia z aneksem jadalnianym z wyjściem na loggię,
pokój 2 / sypialnia,
łazienka,

POZIOM GÓRNY:
centralna otwarta przestrzeń z szafami i regałami na książki
pokój 1/ sypialnia (skosy i okna dachowe)
łazienka
pokój 2/ sypialnia / gabinet (skosy i okna dachowe)
pokój / gabinet – otwarty na salon i schody (łatwo można zamknąć ścianą i wydzielić dodatkowy pokój)

:: Co w okolicy? 
Do znanego i cenionego centrum handlowego Stara Papiernia z pełnym zapleczem usługowo-handlowym: butikami, sklepami, drogerią, winiarnią, kwiaciarnią, dobrymi restauracjami i kawiarniami dojedziesz zaledwie w kilka minut. Park Zdrojowy – Uzdrowisko z Tężnią solankową, świetne SPA z basenem znajduje się prawie po sąsiedzku. W okolicy Konstancina znajdują się szkoły i przedszkola cieszące się doskonałymi opiniami, w tym placówki międzynarodowe – m.in. Szkoła Amerykańska w Bielawie (ASW). Ścieżki do biegania, ośrodki rekreacyjno-sportowe i stadnina koni, zaplecze Uzdrowiska, to gratka dla osób prowadzących aktywny styl życia.

:: Jak z komunikacją? 
Bardzo dobra komunikacja z Wilanowem, Ursynowem czy centrum Warszawy. Dzięki szybkiej, dwupasmowej trasie dojazd samochodem zajmie 20 – 30 minut. Przystanek autobusowy w odległości 2 minut spacerem.

:: Samochody? 
Do dyspozycji 2 miejsca na parkingu przed budynkiem, na terenie zamkniętym, z kontrolą dostępu.

:: Dodatkowe informacje: 
Komórka lokatorska na poziomie „0” w klatce schodowej. Wejście i wjazd na teren osiedla – kontrolowane. Własny piec gazowy do ogrzewania (c.o) i ciepłej wody.

**Komórka lokatorska w cenie. 2 miejsca parkingowe na terenie osiedla – na terenie zamkniętym – płatne dodatkowo 10 tys. PLN za każde.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre