3 850 000 zł

Dwór został wniesiony w okresie 20 -lecia między wojennego dla rodziny Jackowskich. Dworek w zamierzeniu miał być posadowiony na wydłużonym planie, o elewacjach 9 osiowych flankowanych z dwóch stron ośmiobocznymi alkierzami. Projekt został wykonany tylko w części środkowej oraz prawego skrzydła, natomiast lewe skrzydło można dobudować, ale nie jest to wymagany warunek nabycia, ani użytkowania.
OPIS
Budynek pałacyku jest murowany z cegły, podpiwniczony z mieszkalnym poddaszem przykrytym dachem łamanym o połaciach z dachówki. Trzy osie centralne stanowią piętrowy ryzalit poprzedzony 4-kolumnowym portykiem toskańskim dźwigającym zamknięty linią falistą szczyt. Na elewacji ogrodowej trójboczny występ podtrzymujący taras piętra z wystawką o barokowym szczycie. Układ wnętrz dwutraktowy z sienią na osi mieszczącą klatkę schodową z galeryjką. Alkierz przykryty dachem szpiczastym.

Uroczy dworek z dodatkowym pawilonem w ogrodzie/parku o powierzchni około 9,09 ha ha (90900 m2).
Budynek i park są pod pieczą konserwatora zabytków.
Dodatkowy pawilon, to budynek drewniany o konstrukcji słupowej, otynkowany, parterowy,
Do parku przylega ok. 5 ha terenów, w części leśnych, i te sąsiadujące grunty są do ewent. nabycia.
Stan nieruchomości: do remontu.

Dotychczasowy właściciel nie występował jeszcze do urzędu konserwatora o ŻADNE dofinansowania na remonty i urządzanie zabytkowego pałacyku i parku. W związku z tym nabywcy przysługiwały by wysokie dofinansowania, zarówno na remont pałacu, jak i rewitalizację parku. To jest informacja potwierdzona przez urząd konserwatora zabytków.

Na życzenie osób zainteresowanych wysyłam więcej zdjęć.
UWAGA! Na załączonych planach są zaznaczone TYLKO granice parku 5,5 ha.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre