Sprzedaż
329500
ul. Obozowa
Warszawa Wola Koło
(gm. Wola)
443 000 zł

2 pokoje 38 m2, Magistracka, Koło, Metro Młynów, Obozowa 71, 1 piętro balkon, niska kamienica z cegły, wysokość 275 cm, miejsca parkingowe, piwnica

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, jednopoziomowe, 38 metrowe mieszkanie położone przy ul. Obozowej 71, lokalne ul. Magistracka / Ożarowska – w sąsiedztwie Lasku na Kole i Parku Moczydło.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w kamienicy zbudowanej z cegły w 1935 roku (bez windy). Ma ekspozycję okien na cichą stronę. Do mieszkania prowadzi zadbana klatka schodowa. Również elewacje i instalacje kamienicy są odnowione / wymienione.

Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym (11,5 m2) i balkonem (2 m2), przestronnej sypialni (18 m2) z pojemną szafą w zabudowie, kompaktowej łazienki z wanną (2 m2), garderoby (2 m2) i przedpokoju (4,5 m2). Ekspozycja okien salonu i sypialni – zachód.

Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze, w rozsądnej odległości od sąsiednich zabudowań, dzięki czemu przyszli Właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności. Na podłodze w sypialni drewniany parkiet, w pokoju dziennym panele, aneks kuchenny i łazienka – ceramika. W lokalu są nadal stylowe, przedwojenne drewniane futryny. Okna PCV w dobrym stanie. Drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe. Niewątpliwym atutem jest wysokość – 275 cm.

Mieszkanie jest obecnie w pełni funkcjonalne, ma również duży potencjał do aranżacji przez nowego Właściciela. Rozkład pomieszczeń umożliwia przekształcenie w 2 niezależne pokoje, powiększenie łazienki i aneksu kuchennego.

Wszystkie instalacje w mieszkaniu i budynku zostały wymienione (CO miejskie, woda, kanalizacja).

Kompleksem zarządza prężnie działająca Spółdzielnia, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.

Układ mieszkania przedstawia załączony na zdjęciu plan, który ma charakter poglądowy.

W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, sklepy (lokalne, Lidl), banki, apteki, punkty gastronomiczne, przychodnia lekarska, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, hala sportowa, tereny zielone (Lasek na Kole, Park Moczydło) i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Nieruchomość położona jest w świetnym punkcie komunikacyjnym. Zmotoryzowanych ucieszy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych – trasy S8, krajowej 7, które umożliwiają szybki dojazd do każdej części miasta.

Bezpośrednio przy budynku przystanki autobusowe i tramwajowe (okna mieszkania wychodzą na drugą, cichą stronę), co gwarantuje sprawne połączenie z Centrum – dojazd w 25 minut. Kilkaset metrów do stacji PKP Warszawa Koło, 2 przystanki autobusowe do stacji Metro Młynów, Metro Księcia Janusza.

W pobliżu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe (w tym dedykowane mieszkańcom na dziedzińcu) i parking strzeżony.

Stan prawny mieszkania – własność z Księgą Wieczystą.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre