Sprzedaż
329459
ul. aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
Bydgoszcz Fordon
(gm. Bydgoszcz)
468 000 zł

nowocześnie zaaranżowane, przestronne i bardzo wygodne mieszkanie, o powierzchni około 80m2, zlokalizowane na I piętrze, w bloku z 1991 roku. Do dyspozycji właściciela jest duża piwnica -ok. 8 m2. Proponowany lokal mieści się w dzielnicy Fordon Nad Wisłą przy ul. Piłsudskiego 11 w Bydgoszczy.

Pierwotnie było to 4 pokojowe mieszkanie. W roku 2010 przeszło gruntowną metamorfozę. Wyburzono niektóre ściany między korytarzem, a jednym z pokoi oraz kuchnią i tak powstała wygodna przestrzeń jadalna z nowoczesnym aneksem kuchennym, eleganckim salonem i dwoma sypialniami.
Generalny remont obejmował też wymianę instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Gdyby zainteresowani zakupem tej nieruchomości Klienci chcieli powrócić do układu pomieszczeń sprzed remontu to nie będzie żadnego problemu.

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, z założoną księgą wieczystą. Lokal z zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej Nad Wisłą. W 2011 roku było wykonane docieplenie budynku oraz elewacja ,a w 2020 roku -remont klatki schodowej.
Czynsz administracyjny wynosi 800zł + energia elektryczna co 2 miesiące. W związku z tym ,że mieszkanie jest ciepłe są zwroty za ogrzewanie.

Koło bloku znajduje się bezpłatny parking, a drugi-płatny jest około 300 metrów od budynku. Najbliższy sklep – w odległości około 50 metrów ,a ok. 500m znajduje się nowoczesna szkoła z państwowym przedszkolem. Z czystym sumieniem polecam Państwu to mieszkanie i zapraszam na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre